„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL II lyga (Playoffs TOP16 ‒ Play-in)2023 kovo 26 d., Sekmadienis, 22:38 val.; peržiūros: 501

NaujienaKomentarai

Pikenpokas sezono pabaigoje prisižaidė su degtukais. Pralaimėjimas Olimpui, sudegino geras pozicijas ir iškart TOP16 etape, pasiuntė į seriją su BC GameOn, kurie demonstravo labai neblogą žaidimą silpnesniųjų pogrupyje. Pikenpokas iš esmės rodė, labai gerą žaidimo lygį ir laikėsi ne viename mače su pripažintomis II lygos komandomis. Visgi buvo patirta daugiau pralaimėjimų nei pergalių. Venckus (19,3 PPG), Špokas (15,8 PPG) ir Ziutelis (15,8 PPG) esminiai komandos žaidėjai, tačiau negalima neįvertinti E.Petrausko darbo su šia iš esmės vidutinių gabumų komanda. Pikenpoko žaidimas sustatytas į teisingas gaires, tačiau žiaurus TOP16 etapas, gali Pikenpoko kelionę post season'e pabaigti anksti. BC GameOn savo ruožtu neturėjo varžybų su elitnėmis komandomis. Galbūt galima išskirti keletą paskutinių mačų su vidutinio pajėgumo "Užveža", "GZP-2" ir "ICE". Tačiau bendrai, Pikenpokas gali būti labiau užsigrūdines aukštesnio lygio krepšiniu. Prie komandos prisijungęs A.Sakalauskas (18 PPG) davė postūmį puolime, rezultatyviausiu ir toliau išliko Ramanauskas (19 PPG). Šiemet gali būti BC GameOn metai, o ir atkrintamųjų medis sukrito taip, kad įmanoma nukeliauti ir iki finalo ketverto.

Dvi D pogrupio dugne, viso II etapo metu buvusios komandos, susikaus, kuri iš jų pateks į TOP8. Olimpas antrajame etape parodė, kad yra dienos komanda ir turėjo sėkmingesnių mačų, nepaisant to, kad antrajame etape pasiekė vos vieną pergalę. Klausučiai nugalėjo Olimpą atkakliame mače Birštone, su Juknevičiaus 22 taškų performansu. Tačiau Olimpas, greičiausiai nebuvo, viename mače surinkęs savo aštuonių naudingiausių žaidėjų. Kad tai yra antra įdomiausia pirmo atkrintamųjų raundo pora, niekam greičiausiai nekyla abejonių. Klausučiai didžiąja dalimi remsis Vinkšnaičio (14 PPG) ir Stankūno (13,54 PPG) talentais puolime, kol Olimpas turi bent aštuonis dviženklį taškų skaičių renkančius žaidėjus, tačiau jų kartu surinkti dažnai nepavyksta. Jei Olimpas susitvarkytų lankomumo problemas, ši komanda gali atgimti.

Dar vienas įdomus mūšis laukia Sekmadienio vakarą TPMC sporto salėje, kur Valpainiai susikaus su Kautech-2. Ivanovo (13,36 PPG) ir Kaluževičiaus (10,82 PPG) prisijungimas smarkiai pakėlė Kautech-2 komandos akcijas, lyginant su praėjusiu sezonu, kur didelį vaidmenį vaidino Martynas Gailiūnas. Valpainiai, žvelgiant iš jų varpinės, pranoko daugelio lūkesčius ir sugebėjo užfiksuoti 10 reitingą, kas jiems nutiesė kelią tiesiai į TOP16, praleidžiant ikrintamąsias. Visgi, šioje serijoje iki dviejų pergalių, pralaimėtojas baigs sezoną, kadangi tėra vienas kelias, II lygos TOP 8. Valpainius į priekį veda Rimas Petraška (17,53 PPG), kuriam talkina M.Žukauskas (11,82 PPG) ir Deimantas Vaitkus (11,2 PPG). Kelmės rajono atstovai, šiemet jau padarė daug. Ar jie gali pasiekti daugiau, sužinosime artimiausiu metu.

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu