Festo vs Remza @ Irmco (56:102)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“.

2023 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:33 val., peržiūros: 206

Sekmadienį, lapkričio 26 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „Festo“ ir „Remza“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje greitai spurtavo „Remza“ ir tiesiog dominavo aikštelėje, bet po minutės pertraukėlės kažkiek pristojo ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 22:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Festo“ atsigavusiu žaidimu ir jie vis laikė kovinį atstumą, bet A. Makūno vedami „Remza“ krepšininkai vėl susikrovė persvarą 44:29.

Antroje pusėje „Festo“ labai dažnai klydo, kas leisdavo „Remza“ krepšininkams dažnai mesti laisviems greitose atakose. Po trijų kėlinių rezultatu 68:40 pirmavo „Remza“.

Paskutiniame kėlinyje tritaškių lietų surengė „Remza“ laimėjo varžovus tiesiog sutriuškinę rezultatu 56:102 (9:22, 20:22, 11:24, 16:34).

„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:02 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Remza“ taškų lenktynėse nugalėjo „Promatechą“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:04 val.)„Donelaičio“ neturėjo problemų su puolime strigusia „Festo“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Festo“ įrodė pranašumą prieš „Scandagra“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:33 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Festo“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)