Vilmista vs Remza @ Irmco (53:106)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 26 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai

2023 spalio 26 d., Ketvirtadienis, 21:54 val., peržiūros: 280

Spalio 26 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Vilmista“ ir „Remza“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po trijų tolimų metimų „Remza“ iškart įgijo dviženklį pranašumą 2:13. Ir toliau svečiai skirtingai nuo varžovų labai lengvai rinko taškus ir po pirmo kėlinuko jau pirmavo 10:28.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Remza“ ekipos spurtas 0:9 įpusėjus rungtynėms leido svečiams jau būti priekyje 27:55.

Trečiajame kėlinuke „Remza“ pataikė penkis tolimus metimus, o „Vilmista“ viso sukrapštė vos keturis taškus ir po trijų kėlinių svečiai jau pirmavo 31:84.

Ketvirtame kėlinyje „Vilmista“ ekipą į priekį kiek patraukė T. Raulušavičiaus metimai, tačiau šeimininkai arčiau varžovų nepriartėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 53:106 (10:28, 17:27, 4:29, 22:22).

Ignas Beleiša

„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Remza & Irmco“ užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:35 val.)Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Remza @ Irmco“ nesunkiai susitvarkė su „Donelaičio“ krepšininkais (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2023 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)Imonių lygoje: „Remza @ Irmco“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 23:01 val.)