Lituanica vs ASU (57:64)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ASU“ pasiekė revanšą prieš „Lituanicą“

2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 22:43 val., peržiūros: 1217

Ketvirtadienį, vasario 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės P pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lituanicos“ ir svečių „ASU“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau keliais žingsneliais priekyje buvę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą. Nepaisant to, antrą ketvirtį kiek geriau sužaidę „ASU“ krepšininkai perėmė iniciatyvą. Nors po ilgosios pertraukos persvarą į savo rankas dar buvo susigrąžinusi „Lituanica“, tačiau atsitiesę svečiai ir vėl perėmė iniciatyvą bei vėliau tik didino atotrūkį. Ketvirtame kėlinuke į lemiamą šturmą kilę aikštės šeimininkai prisivijo priešininkus, bet atsilaikyti sugebėję „ASU“ žaidėjai pasiekė revanšą rezultatu 57:64 (20:15, 8:16, 13:15, 16:18).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių nedidelį pranašumą turėjo svečiai, tačiau čia pat spurtą 8:0 surengę „Lituanicos“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau E.Vaitkus taikliu tolimu metimu savo komandos deficitą kiek sušvelnino, bet ir toliau puolime geriau atrodę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos kiek geriau pasirodę svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. 20:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje geriau startavę aikštės šeimininkai dar šiek tiek padidino atotrūkį, tačiau čia pat aukštesnę pavarą įjungę „ASU“ ekipos krepšininkai sužaidė atkarpą 2:10, kurios dėka rezultatą išlygino. Į tai „Lituanica“ atsakė vos vienu rezultatyviai pasibaigusiu išpuoliu, po kurio ir toliau komandą į priekį tempęs G.Šreiberis surengė dar kelias greitas atakas, kurių dėka svečiams pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas bei prieš ilgąją pertrauką įgyti trijų taškų pranašumą. 28:31.

Po ilgosios pertraukos šviežesni grįžo aikštės šeimininkai ir iškart surengė spurtą 8:0, kurio dėka dar kartą susigrąžino pranašumą į savo rankas, tačiau čia pat kelias sėkmingas atakas surengę „ASU“ žaidėjai sumažino atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir skirtumas tarp komandų ilgą laiką išliko nepakitęs, tačiau einant trečiojo ketvirčio laikui į pabaigą svečių ekipos krepšininkai surengė spurtą 0:9, kuris truko iki pat kėlinuko pabaigos ir kurio dėka jiems pavyko persverti rezultatą savo pusėn. 41:46.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje galingai startavęs svečių ekipos lyderis G.Šreiberis rinko taškus vieną po kito, taip draskydamas priešininkų gynybą bei padidindamas savo komandos persvarą iki dvylikos taškų. Kiek sutrikę aikštės šeimininkai bandė taisyti situaciją ir pradėję spausti varžovus sulaukė šiokių tokių rezultatu, kada pavyko sumažinti skirtumą tarp komandų iki keturių taškų, tačiau didžiąją dalį baudų metimų realizavęs E.Vaitkus varžovams šanso nebesuteikė, ko pasekoje „ASU“ šventė pergalę rezultatu 57:64.

Po pergalės nugalėtojų trenerė Ramunė Liaugminienė kalbėjo: „Manau, kad pergalę pasiekti padėjo noras laimėti, nes praeitame etape jiems pralaimėjome penkiais taškais, todėl buvome nusiteikę laimėti ir laimėjome. Galėčiau pastebėti, jog šiose rungtynėse mūsų komanda gynyboje žaidė geriau, negu anksčiau, buvome daugiau susitelkę gynyboje. Na, o puolimas yra puolimas, kartais sekasi, kartais nesiseka, o gynyba yra svarbu“.

„Lituanica“: Rimvydas Miliauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Donatas Maciulevičius – 12 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ignas Flenderis – 10 tšk.

„ASU“: Giedrius Šreiberis – 23 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Evaldas Vaitkus – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Vaidotas Levanauskas – 8 tšk.

„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Lituanica“ (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:36 val.)„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Permainingose rungtynėse „ASU“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„LITUANICA“ atidarė sezoną pergale prieš „KMAIK“ ekipą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 23:50 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)„ASU“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)