MRU VSF vs ASU (77:86)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Permainingose rungtynėse „ASU“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“

2016 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 21:01 val., peržiūros: 1268

Vasario 18 dieną A. Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „MRU VSF“ priemė svečius „ASU“. „MRU VSF“ buvo iškovoję septynias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. „ASU“ sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Antrą minutę rezultatas buvo 4:4. Sužaidus tris minutes vieno taško persvarą turėjo „MRU VSF“ (13:12). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „MRU VSF“ (19:12). Vėliau persvara pamažu augo „MRU VSF“ naudai. Paskutinę kėlinio minutę „MRU VSF“ pranašumas buvo padidėjęs iki 21 taško (27:16). Baigiantis kėliniui taiklus „ASU“ dvitaškis paliko varžovams 19 taškų persvarą (27:18).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „MRU VSF“. Jie per pirmą minutę pelnė keturis taškus be atsako ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti „ASU“ (31:18). Po minutės pertraukėlės dar 10 taškų be atsako pelnė „MRU VSF“ (41:18). Tik ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „ASU“ (41:20). Likus tris minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 22 taškai (46:24), o minutės pertraukėlės paprašė „MRU VSF“. Visgi ji labiau privertė „ASU“, kurie kėlinio pabaigoje pelnė net 13 taškų be atsako (46:37).

trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai ,keitėsi taikliais metimais. Sužaidus tris minutes komandas skyrė devyni taškai (52:43). Netrukus dar vieną galingą spurtą pradėjo „ASU“. Svečiai pelnė net 20 taškų be atsako ir devintą minutę jau turėjo 11 taškų pranašumą (52:63). Netrukus du taškus pelnė „MRU VSF“, bet kėlinį sėkmingiau užbaigė „ASU“, per trečią ketvirtį įgiję 13 taškų persvarą (54:67).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „MRU VSF“ (58:67). Netrukus taškų sąskaitą ketvirtyje atidarė „ASU“ (58:70). Penktą minutę komandas skyrė 10 taškų (65:75), o po taiklaus „MRU VSF“ tritaškio „ASU“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos dar du taškus pelnė „MRU VSF“ (70:75). Labiau priartėti varžovams „ASU“ neleido ir pelnė septynis taškus be atsako (70:82). Rungtynių pabaigoje „ASU“ išsaugojo devynių taškų persvarą (77:86).

„ASU“ iškovojo devintą pergalę, o „MRU VSF“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„MRU VSF“ komandos treneris A.Batutis: „Pirmą kėlinį sužaidėme ypatingai gerai, antro kėlinio pirmą pusę irgi neblogai. Galima sakyti nuo antros kėlinio pusės paleidome žaidimą ir nesugebėjome rasti savo žaidimo. Tai ir lėmė varžovų pergalę.“ Paklaustas, kodėl pirmavę didele persvara komanda pralaimėjo, treneris atsakė: „Pralaimėjome atkarpą maždaug 30:0 ir viskas tuo pasakyta.“

„ASU“ trenerė R. Liaugminienė: „Šiandien pergalę padėjo iškovoti susitelkimas ir kad komanda jau atsigavo po traumų. Vienu metu buvo penki pagrindiniai žaidėjai traumuoti. Keturias rungtynes teko žaisti be jų. Šiandien susirinko visa komanda, visi laimėti labai norėjome, mums šios rungtynės buvo labai svarbios. Praeitame etape buvome pralaimėję prieš šiuos varžovus. Susitelkimo dėlei mes ir išlošėme.“ Paklaustas, kas pasikeitė, kai komanda pralaiminėjo didžiuliu skirtumu, trenerė atsakė: „Yra visokių akcentų. Vienas jų, kad du mėnesius nebuvo traumuoto pagrindinio žaidėjo. Kol įsižaidi, taip ir gaunasi.“

MRU VSF: Edvinas Vaina – 30 tšk., Orestas Margelis – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Deividas Kunigonis – 14 tšk.

ASU: Marius Trumpickas – 26 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vaidotas Levanauskas – 18 tšk., Giedrius Šreiberis – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Gytis Šiušė – 10 tšk.

„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)„ASU“ pasiekė revanšą prieš „Lituanicą“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Įnirtingoje kovoje A.S.K. „Persvara“ parklupdė „MRU VSF“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:05 val.)„Baltic Transline“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASU“ pranašumą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 16:59 val.)„Grizliai“ vos išnėšė sveiką kailį rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 01:06 val.)Puikiai startavusi „Lituanica“ pranoko „MRU VSF“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)„Elektrėnai“ įveikė „ASU“ ekipą, bet į kitą etapą pateko „ASU“ krepšininkai. (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 16:41 val.)