WATER SER & VEESEADMED vs OMEGA (89:76)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 balandžio 06 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Water Ser & Veeseadmed" sėkmingai peržengė ketvirtfinalio barjerą

2009 balandžio 06 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 4167

Šį vakarą (04-06) "Šilduvos" sporto salėje įvyko antrosios ketvirtfinalio varžybos tarp "Water Ser & Veeseadmed" (šeimininkai) ir "Omega" (svečiai). Visas varžybas aikštėje vyko įnirtinga kova. Tačiau didelę dalį varžybų priekyje buvo šeimininkų ekipa. Įspūdingai sužaidę trečiajį ketvirtį šiame mače ir šioje ketvirfinalio serijoje pergalę šventė "Water Ser & Veeseadmed" ekipa 89:76 (26:22, 22:24, 19:11, 22:19).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų tritaškių serija. Tačiau jų varžovai sėkmingais reidais po krepšiais neleido pabėgti toli (12:11). Įpusėjus kėlinio laikui "Water Ser & Veeseadmed" pajuto savo žaidimą ir baudos aikštelėje , bet pralaimėta kova dėl atšokusių akmuolių sukliudė padidinti persvarą. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 26:22.

Antrame ketvirtyje ekipos žaidė greitą ir atakuojantį žaidimą. Daugiau dėmėsio skirdami ne gynybai , o puolimui šeimininkai nesėkmingai bandė naudoti pirmojo ketvirčio ginklą – tolimus metimus. Po šio ketvirčio rezultatas ryškiai nepasikeitė ir "Water Ser & Veeseadmed" ekipa pirmavo jau tik 2 taškais 48:46.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipa pradėjo byrėti. Pirmoje atakoje jiems pavyko išlyginti rezultatą , bet deja pralaimėjo atkarpą kėlinio viduryje (7:0) ir "Omegos" deficitas išaugo iki 10 taškų 67:57.

Paskutiniame kėlinuke svečiai nepasidavė ir kovojo iki paskutiniųjų.Ketvirčio viduryje komandas jau skyrė vos 5 taškai (69:64). Pajutę savo varžovus kvėpuojant jiems į nugarą šeimininkai spurtavo ir susigrąžino dviženklią persvarą. Negana to svečiai pradėjo klysti ir netrukus jų deficitas išaugo iki 13 taškų. Per paskutinę minutę "Omega" savo padėtį bandė gelbėti bauduodami varžovus , taip stabdydami rungtynių laiką. Tačiau varžovai baudos metimus metė beveik be klaidų ir iškovojo pergalę rezultatu 89:76, kuri atvėrė kelią į pusfinalio etapą.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė , kad kova buvo lygi , tačiau įdėję daugiau pastangų savojoje aikštėje iškovojo pergalę . Kadangi laimėjo didesne persvara nei pirmose ketvitfinalio varžybose tai ir pateko į stipriausiųjų ketvertą.

"Water SER & Veeseadmed" antrą kartą įveikė "Kautra" ekipą ir iškopė i ketvirtfinalį (2009 kovo 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Water SER & Veeseadmed" iškovojo triuškinančią pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)"Water Ser & Veeseadmed" iškovojo dar vieną pergalę (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:36 val.)Water Ser & Veeseadmed" nugalėjo "Business Partners Group" (2009 sausio 17 d., šeštadienis, 21:39 val.)"Water SER & Veeseadmed" sutriuškino "Inreal NT & Invalda" ekipą (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 20:28 val.)Triuškinanti "Water SER & Veeseadmed" pergalė (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:13 val.)"Water Ser & Veeseadmed" iškovojo pirmąją pergalę ir nutraukė šešių iš eilės nesekmių seriją (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Water SER & Veeseadmed" pergale pradėjo atkrintamąsias varžybas (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys atnešė "Water SER & Veeseadmed" ekipai svarbią pergalę (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 20:41 val.)"E-star Club" nugalėjo "Waterser - Weeseadmed" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:11 val.)