E-START CLUB vs WATER SER & VEESEADMED (72:65)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"E-star Club" nugalėjo "Waterser - Weeseadmed" ekipą

2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 4478

Šį vakarą, "Energijos" sporto salėje susiringė dvi įmonių lygos komandos – "E-star Club" (šeim.) ir "Waterser – Weeseadmed". Pirmus du kėlinius diktavę žaidimą po ilgosios pertraukos šeimininkai susileido, ir leido priešininkams priartėti net iki ę tašku, tačiau susigribę jie laimėjo varžybas rezultatu 72:65.

Jau nuo pat pirmų minučių salės šeimininkai rodė iniciatyvą – jie tinko taškus greitomis, taikliomis atakomis, tuo tarpu varžovams, nors ir sunkiai, tačiau iš pradžių sekėsi palaikyti tempą. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 12:10, ir tuomet prie salės šeimininkų iš dalies prisijungė šeštas žaidėjas. 6 "sausi" taškai jiem suteikė šiokį tokį pranašumą, kurį priešininkams pavyko sumažinti tik 3 taškais – 20:15.

Antrajame kėlinuke veiskmas buvo panašus į prieš tai buvisį. Šeimininkai nesustabdomai didino savo pranašumą, ir jau kėliniui įpusės turėjo dviženklę persvarą. Poto jie dar laimėjo atkarpą 11:3, tai padidindami savo persvarą iki 18 taškų (46:28).

Po ilgosios pertraukos gryžę svečiai atsigavo – vos įėję, jie pataikė pirmus du tritaškius metimus. Sumažinę persvarą iki 14, jie dar šiek tiek pasispardė, ir per likusį laiką "nuimė" nuo persvaros dar vieną tašką (59:46).

Trečiajame kėlinyję svečiai parodė krepšinį. Nuo pat pirmų minučių pradėję spausti varžovus jie palengva tirpdė jų susikrautą pranašumą. Taip per didesnę pusę kėlinuko iš turėtos 13 taškų persvaros beliko 3 taškeliai. Dėja, baudų limitas lėmė tai, jog kiekviena bauda buvo baudžiama dviem metimais, o šeimininkai į tai žiurėjo šaltakraujiškai – jie pataikė 6/6 baudas, taip nubraukdami visas svečių viltis, ir laimėdami rungtynes rezultatu 72:65.

"E-star Club" komandą vedė į pergalę, ir nesustabomas buvo G.Ratautas – jo sąskaitoje 20 taškų, 10 atk. kamuolių, bei 10 išprovokuotų pražangų. Žaidėjas atliko trigubą dublį ir surinko 32 naudingumo balus.

Svečių gretose išsiskyrė L.Dimavičius – jis pelnė 31 tašką, bei atkovojo 8 kamuolius.

"Makroflex" namuose nesunkiai įveikė "Water Ser - Veeseadmed" ekipą (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)"Naftelf - Nowaco" sutiuškino "Water SER - Veeseadmed" ekipą (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:10 val.)"Ekodora & MC Trans" triuškinantis laimėjas prieš "Water Ser & Veeseamed" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 22:00 val.)Triuškinanti "Water SER & Veeseadmed" pergalė (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:13 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys atnešė "Water SER & Veeseadmed" ekipai svarbią pergalę (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 20:41 val.)E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:52 val.)Lengva "E-Start Club" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" išvykoje sutriuškino "Water SER & Veeseadmed" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 20:13 val.)"Water Ser & Veeseadmed" sėkmingai peržengė ketvirtfinalio barjerą (2009 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Water SER & Veeseadmed" sutriuškino "Inreal NT & Invalda" ekipą (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 20:28 val.)