Galera vs BK Centre (92:61)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 spalio 14 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Galera“ lengvu žingsiu užėmė paskutinę vietą „Iššūkio“ taurės pusfinalyje

2015 spalio 14 d., Trečiadienis, 22:45 val., peržiūros: 962

Trečiadienį, spalio 14 dieną, Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Galeros“ ir svečių BK „Centre“ ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios jautį už ragų griebė aikštės šeimininkai ir iškart nutolo nuo priešininkų. Antro kėlinuko pradžioje svečiai dar šiek tiek pasispardė, tačiau ir toliau visa galva aukštesni buvo „Galeros“ krepšininkai, ko pasekoje laimėję visus kėlinius užtikrintu žingsniu žengė į pusfinalį. 92:61 (29:12, 19:15, 24:20, 20:14).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai, čia pat pat įspūdingą spurtą 13:0 surengę „Galeros“ krepšininkai įgijo vienuolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau, po taiklaus D. Malinausko tritaškio metimo BK „Centre“ deficitas kiek sušvelnėjo, tačiau ir toliau greitą bei rezultatyvų krepšinį žaidę aikštės šeimininkai vėl spurtavo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau ir toliau puolime siautėjęs M. Gudeliauskas dar labiau padidino savo ekipos persvarą, kuri po pirmojo kėlinuko siekė jau septyniolika taškų. 29:12.

Antrą ketvirtį sėkmingu žaidimu pradėjo BK „Centre“ krepšininkas P. Gorgienko, tačiau čia pat apie save priminė M. Gudeliauskas, kuris surengė dar kelis greitus bei taškais pasibaigusius išpuolius, po kurių jo ekipos pranašumas grįžo į prieš tai buvusią padėtį. Svečių ekipos žaidėjai taškus daugiausiai rinko pavieniais veiksmai, kai, tuo tarpu, „Galeros“ krepšininkai propagavo greitą bei komandinį krepšinį, kurio dėka per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios jie dar kartelį spurtavo ir padidino skirtumą tarp komandų jau iki 21-ieno taško. 48:27.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, po kurių svečiams pavyko nežymiai sumažinti deficitą. Netrukus sekė aikštės šeimininkų baudų metimų virtinė, kurių didžiąją dalį pataikė bei padidino savo pranašumą iki 26-ių taškų. Įpusėjus trečiam kėlinukui BK „Centre“ savo gretose atrado žmogų, galintį pelnyti taškus. Tas pats P. Gorgienko surengė kelias iš eilės rezultatyviai pasibaigusias atakas ir kiek sušvelnino savo komandos atsilikimą, tačiau čia pat susiėmę „Galeros“ žaidėjai spurtavo 9:2 ir įgijo 25-ių taškų pranašumą. 72:47.

Jau pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki trisdešimties taškų, tačiau svečiai dar surado savyje šiek tiek jėgų ir sužaidę rezultatyvią atkarpą kiek sumažino atsilikimą. Vis tik, tai didelės vilties į BK „Centre“ žaidimą neįnešė, nes ir toliau efektingai puolime rungtyniavę „Galeros“ krepšininkai buvo neįkandamas riešutas priešininkų gynybai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo ir iki rungtynių pabaigos pasiekė jau 31-ieno taško. 92:61.

Po šios pergalės „Galera“ užėmė paskutinę likusią vietą pusfinalyje, kuriame susigrums su LSK „Technoera“.

Po pergalės nugalėtojų treneris Sergej Korolkov kalbėjo: „Manyčiau, jog pas mus labiau suderintas žaidimas, pas varžovus jis šiek tiek padrikas. Taip pat turėjome ūgio persvarą, M.Gudeliauskas labai gerai sužaidė, tai tas pergalę ir lėmė“.

Pusfinalyje susitiksite su LSK „Technoera“, pažįstate varžovą?

„Nepažįstame, neteko nei karto žaisti“.

„Galera“: Mantas Gudeliauskas – 25 tšk., Sergej Korolkov – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Kaminskas – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Julius Fiodorovičius – 11 tšk. (8 rezult. perd.), Vygintas Kalesnikas – 11 tšk., Tomas Misiūnas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

BK „Centre“: Pavel Gorgienko – 27 tšk., Denis Malinauskas – 14 tšk., Mantas Milaševičius – 8 tšk.

„Galera“ išsivežė pergalę iš Batėgalos (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)„Galera“ lengva ranka nuskynė aukso medalius (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:29 val.)BC „Boom“ sezono startą vainikavo įspūdingu laimėjimu (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Sporto manija ‒ 2“ su žeme sulygino savo varžovus (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 22:47 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pasipriešinimo sulaukė tik pirmame kėlinuke bei pasiekė pirmą pergalę (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)Išsvaistyta 20 taškų persvara ir pralaimėtas pratęsimas prieš „Galerą“ „Kauno Rami“ paliko už atkrintamųjų varžybų barjero (2015 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)„UNO“ pastangų prieš „Galerą“ neužteko (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Baubilo“ septintukas nesunkiai įveikė „BK Centre“ (2015 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Sporto fėja & Detagama“ užbaigė pirmąjį etapą laimėdama prieš „Galerą“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:00 val.)