Slyvų kompotas vs Batniava (106:60)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Slyvų kompotas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Batniavos“ ekipą

2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 21:05 val., peržiūros: 671

Ketvirtadienį KTPMC sporto salėje įvyko Vasaros "Sportturas" taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko "Slyvų kompotas" ir "Batniava".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Slyvų kompotas" ir įpusėjus kėlinukui "Batniava" buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 10:2). Po pertraukėlės svečiams pavyko truputį atsitiesti, tačiau šeimininkai puikiai išnaudojo greitas atakas ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 21:10). Antrame kėlinyje toliau "Slyvų kompotas" buvo visa galva pranašesni už varžovus, o "Batniavai" niekaip nesisekė įveikti varžovų spaudimo. Rezultatas po dviejų kėlinių – 40:23.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė."Slyvų kompotas" toliau tolo nuo varžovų, o ketvirčio pabaigoje "Batniava" liko tik penkiese ( 69:39). Lemiamame kėlinyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir kiekvieną minutę sužaidė atsakingai bei iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 106:60

Po laimėtų rungtynių "Slyvų kompoto" treneris, D.Stenionis, teigė:

"Svarbu buvo taškų persvarą mums. Tikimės, kad žaidimas gėrės mūsų ir pateksime į kitą etapą."

„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 liepos 07 d., antradienis, 22:58 val.)Vos nesuklupę KK „Žaibas“ nugalėjo „Batniavą“ (2020 birželio 26 d., penktadienis, 20:28 val.)KK „Žaibas“ emocingose rungtynėse susitvarkė su „Slyvų kompotas“ ekipa (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos „Remza“ palaužė „Slyvų kompotą“ (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 20:48 val.)