Slyvų kompotas vs KK „Žaibas“ (71:86)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 birželio 30 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

KK „Žaibas“ emocingose rungtynėse susitvarkė su „Slyvų kompotas“ ekipa

2020 birželio 30 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 744

Antradienį, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „Slyvų kompotas“ ir KK „Žaibas“ ekipos.

Rungtynės prasidėjo keturiais iš eilės KK „Žaibas“ ekipos tritaškiais metimais, po kurių svečiai iškart nutolo 7:14. Ir toliau labai sėkmingai puolime žaidę svečiai po fantastiško M. Ugianskio tolimo šūvio paskutinę kėlinio sekundę pasibaigus pirmajam kėliniui pirmavo 15:31.

Antrajame kėlinyje KK „Žaibas“ sugebėjo padidinti savo pranašumą iki dvidešimties taškų, tačiau aktyvaus žaidimo dėka jaunieji „Slyvų kompotas“ krepšininkai sugebėjo apmažinti turimą deficitą iki 38:45.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai sumažino dar labiau skirtumą iki trijų taškų. Bet tada E.Karpavičius smeigė du tolimus šūvius iš eilės ir KK „Žaibas“ vėl įgijo dviženklę persvarą 45:55. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai, kurie po trijų kėlinių pirmavo 51:68.

Ketvirtame kėlinuke KK „Žaibas“ išlaikė pergalingą persvarą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 71:86 (15:31, 23:14, 13:23, 20:18).

11 atk. kam.

Po atkaklios kovos „Remza“ palaužė „Slyvų kompotą“ (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 20:48 val.)Vos nesuklupę KK „Žaibas“ nugalėjo „Batniavą“ (2020 birželio 26 d., penktadienis, 20:28 val.)Po inirtingos kovos „Remza“ šventė pergalę (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Slyvų kompotas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Batniavos“ ekipą (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Glasma Service“ žengė į pusfinalį (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)