VU KHF vs ICE (66:60)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 20 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Kovoje iki pat pabaigos stipresni buvo „VU KHF“ krepšininkai

2016 vasario 20 d., Šeštadienis, 18:36 val., peržiūros: 1327

Vasario 20 dieną, 14:30 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „VU KHF“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai – vos po 6 žaidėjus, o žaidimas buvo tikrai atkaklus, nepaisanti to, jog didžiąją laiko dalį ir pirmavo aikštelės šeimininkai, bet jų persvara svyravo nuo 2 iki 10 taškų ir intriga išsilaikė iki pat susitikimo pabaigos. „ICE“ komandai paskutinėmis sekundėmis pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo, bet tuomet jau teko naudoti pražangų taktiką, o čia jau puikiai pasirodė „VU KHF“ ekipa, kuri sužaidė labai užtikrintai ir laimėjo susitikimą rezultatu 66:60.

Jau rungtynių pradžia buvo permaininga ir kelis kartus pasikeitus pirmaujančiai komandai, šeimininkai pagaliau sugebėjo sužaisti puikią atkarpą, bei pabėgo į priekį 8 taškais. Nors „ICE“ gana greitai sustabdė tolstančius varžovus, bet nuo šio momento skirtumas taip ir svyravo nuo 2 iki 10 taškų. Svečių komandoje praktiškai visus komandos taškus rinko vien A.Plytnikas (per 2 kėlinukus pelnęs net 23 taškus) ir labai trūko kitų komandos narių indėlio, tuo tarpu komandinį žaidimą demonstravę „VU KHF“ žaidėjai sėkmingai išlaikė pranašumą savo pusėje ir prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 32:28.

Antroje rungtynių dalyje didelių permainų neįvyko, komandos ir turėjo tik po vieną keitimą, bet žaidėjai jau žaidė kiečiau, nors didelių problemų dėl pražangų ir neturėjo. Taip pat buvo galima pastebėti, kad abi ekipos buvo stipriai priklausomos nuo tolimų metimų, o juos metė iš ties dažnai, bet ir čia komandos atrodė kone identiškai ir nei viena pusė neturėjo didelio pranašumo. Nors „VU KHF“ ir išlaikė persvarą savo rankose, bet paskutinėmis minutėmis „ICE“ ekipa jau nebeturėjo ko prarasti ir pabandė skubotais metimais sugražinti intrigą. Ir tai jiems pavyko, skirtumas pagaliau ištirpo iki vieno taškelio, bet dėl laiko trūkumo komanda buvo priversta griebtis pražangų taktikos. O čia „VU KHF“ ekipa nesunkiai įrodė, kad gali susikaupti ir tiksliais baudų metimais įtvirtino savo pranašumą 66:60.

Tadas Žirgulis („VU KHF“):

„mūsų tvarkaraštis labai blogas, dvi savaites neturėjome rungtynių, o dabar turime net 3 per trumpą laiką. Ne visi žaidėjai gali susirinkti, vis tik šiandien sugebėjome atsilaikyti, bet laukia dar vienos rungtynės“.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 31 tšk. (11 išpr. praž.), Tadas Žirgulis – 11 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Janušauskas – 9 tšk.

ICE: Aurimas Plytnikas – 36 tšk. (6 išpr. praž.), Ritauras Rakauskas – 8 tšk. (12 atk. kam.), Laurynas Miščikas – 6 tšk.

Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „ICE“ krepšininkai (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė „VU KHF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:05 val.)Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „VU KHF“ krepšininkai išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 18:02 val.)Po didžiosios pertraukos paleidę vadžias „Ice“ krepšininkai krito prieš „VU KHF“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:02 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)Dvidešimt tritaškių įmetęs „Dumblas“ lengvai įveikė „ICE“ krepšininkus (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:29 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)