ICE vs VU KHF (63:76)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Po didžiosios pertraukos paleidę vadžias „Ice“ krepšininkai krito prieš „VU KHF“

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 22:02 val., peržiūros: 1278

Gruodžio 13-ąją dieną, sekmadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės L pogrupio akistata tarp namuose žaidusios „Ice“ ekipos ir svečių rolėje buvusių „VU KHF“ krepšininkų.

Dvikovos starte „Ice“ tolimų šūvių dėka veržėsi į priekį. Pora O.Lauciaus taiklių tritaškių ir dar vienas A.Plytniko taiklus metimas padėjo aikštelės šeimininkams kuriam laikui įsitvirtinti priekyje (9:4) ir nustūmė varžovus į besivejančių poziciją. Tiesa, „VU KHF“ netrukus išsijudino ir po D.Ladygos dvitaškio pjovė nuostolius iki minimumo (11:10), bet persverti rezultatu svečiams nesisekė. Kurį laiką „Ice“ ir toliau laikėsi priekyje, bet atsipūsti lengviau oponentai neleido ir nuolat alsavo T.Jonkaus kariaunai į nugarą. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis „VU KHF“ dar kartą atstatė pusiausvyrą ir po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 20;20.

Antrojo kėlinio pirmosiomis sekundėmis „Ice“ nusvėrė rungtynių svarstykles savo pusėn (22:20), tačiau į tai „VU KHF“ atsakė 4 taškais ir perėmė pirmaujančiųjų estafetę (22:24). Tiesa, ilgainiui aikštelės šeimininkai vėl susigrąžino persvarą į savo rankas ir privertė priešininkus vilktis iš paskos. Visgi, svečiai neleido ženkliai atitrūkti ir leido varovams jausti artumą, o po T.Janušausko tritaškio, rezultatas dar kartą tapo lygus (31:31). Vis dėlto, po šio epizodo „VU KHF“ įkrito į žaidybinę duobę, kuria „Ice“ su malonumu pasinaudojo. T.Jonkaus armija su A.Kurausku priešakyje surengė spurtą 9:0 (7 taškus surinko minėtas žaidėjas) ir tiksint paskutinėmis pirmosios dvikovos pusės sekundėms, „Ice“ nutolo 9 taškais (40:31). Tiesa, paskutinis žodis antrajame ketvirtyje priklausė K.Petrauskui, kuris sušvelnino atsilikimą iki 7 taškų ir įpusėjus mačui aikštelės šeimininkai pirmavo rezultatu 40:33.

Po didžiosios pertraukos A.Plytniko tritaškis padidino „Ice“ persvarą iki 8 taškų (43:35). tačiau vėliau aikštės šeimininkai susidūrė su rimtais nesklandumais bandant pralaužti oponentų gynybą. Puikiai abejose aikšelės pusėse rungtyniaujantys „VU KHF“ krepšininkai čiupo žaidimo gijas į savo rankas ir ėmė dominuoti aikštėje. 5 minučių atkarpa svečių komanda laimėjo įspūdingu rezultatu 2:16 ir ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir pati įgijo 6 taškų pranašumą (45:51). Tiesa, tai dar nebuvo pabaiga. Sugniuždytų ir sėkmingo žaidimo skonį pamiršusių „Ice“ krepšininkų padėtis pasiekė kritinę ribą antroje ketvirčio pusėje, kuomet „VU KHF“ atitrūko dviženkliu skirtumu (48:58; 51:61). Kėlinio finiše „Ice“ dar suspėjo sumažinti nuostolius, tačiau po trijų kėlinių neturėjo pagrindo džiaugtis – 53:61.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 3,5 minutės štiliumi abejose aikštės pusėse. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „VU KHF“, tačiau netrukus savo žodį tarė ir „Ice“ ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų (56:62; 58:64). Visgi, tuomet sužibo M.Toliušio žvaigždė ir šis krepšininkas ėmėsi pergalės pamatų klojimo. Minėtas žaidėjas surinko pirmuosius 9 savo komandos taškus (viso ketvirtajame kėlinyje jis pelnė 11 taškų) ir po jo iniciuoto spurto 0:6, „Ice“ atsidūrė ant bedugnės krašto (58:70). Paskutinėmis rungtynių minutėmis T.Jonkaus kariauna dar mėgino kibti varžovams į atlapus ir gelbėtis, tačiau užtikrintas „VU KHF“ žaidimas neleido prikelti intrigos. Galutinis susitikimo rezultatas – 63:76.

Tomas Janušauskas („VU KHF“):

Kokios buvo šiandieninio laimėjimo priežastys?

„Manau, kad mūsų zoninė gynyba šiandien puikiai veikė. Varžovai nieko negalėjo padaryti prieš ją. Gera gynyba šiandien buvo pagrindinis pergalės ranktas.“

Tomas Jonkus („Ice“):

Varžovai šiandien pasitaikė ganėtinai pajėgūs ir Jums buvo ganėtinai sunku prieš juos žaisti. Kodėl?

„Pirmoje pusėje viskas gan gerai gavosi, kuomet jie gynėsi asmeniškai, bet antroje pusėje išsimušėme iš vėžių dėl geros varžovų aikštės gynybos. Nepataikėm keleto laisvų metimų, o paskui patys palūžom. Norėjome atrasti žaidėjus, kurie galėtų laisvi atlikti gerus metimus, bet momentais paskubėjome. Bandėm vytis, bet to padaryti nepavyko šį kartą. Aišku varžovai šiandien gerai apsigynė, gerai kovojo dėl kamuolių. Mes pralošėmė kovą dėl atšokusių kamuolių ir pridarėme klaidų puolime. Dar bandysime pataisyti situaciją.“

„VU KHF“ į pergalę vedė M.Toliušis (22 tšk., 9 atk. k., 7 išpr. pr.), A.Kiveris (14 tšk., 14 atk. k.), M.Lukauskas (13 tšk., 6 atk. k., 8 išpr. pr.), V.Bulkevičius (9 tšk., 9 rez. p.), L.Jakštas (8 tšk., 10 atk. k.) ir D.Ladyga (5 tšk.).

„Ice“ gretose pasižymėjo A.Plytnikas (19 tšk.), O.Laucius (15 tšk., 14 atk. k., 5 išpr. pr.), A.Kurauskas (12 tšk.), E.Ramanauskas (8 tšk., 5 rez. p.) ir A.Gagiškis (7 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje „VU KHF“ iškovojo ketvirtąją pergalę ir žygiuoja be pralaimėjimų (4-0). „Ice“ savo sąskaitoje turi du laimėjimus ir nesėkmę (2-1).

Kovoje iki pat pabaigos stipresni buvo „VU KHF“ krepšininkai (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 18:36 val.)„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:37 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Buritus“ įgijo šešių taškų pranašumą prieš „ICE“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:33 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „ICE“ krepšininkai (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ įveikė „VU KHF“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 16:35 val.)Dvidešimt tritaškių įmetęs „Dumblas“ lengvai įveikė „ICE“ krepšininkus (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:29 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „VU KHF“ krepšininkai išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 18:02 val.)Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)„VU KHF“ netikėtai lengvai sutriuškino „Kauno Rami“ krepšininkus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 17:00 val.)