TEO LT vs ŠILDUVA (55:47)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 22 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

"TEO LT" komandos revanšas pavyko

2006 gruodžio 22 d., Penktadienis, 20:02 val., peržiūros: 3560
Šį penktadienio vakarą ( 12.22), Kauno „Atžalyno“ vidurinės mokyklos sporto salėje „TEO LT“ komanda antrajai akistatai priėmė „Šilduvos“ krepšininkus. Pergalę, po gerai sužaistos rungtynių pradžios, rezultatu 55:47 iškovojo šeimininkai, taip atsirevanšavę varžovams. Pirmąjį susitikimą „Šilduva“laimėjo 12-os taškų skirtumu.

Rungtynes įspūdingai pradėjo aikštelės šeimininkai. 6 taškus iš eilės pelnė Domas Ramanauskas ( „TEO LT“), taip išvesdamas savo ekipą į priekį 6-3. Pademonstravę pavydėtiną gynybą jie neleido „Šilduvos“ krepšininkams laisvai kvėpuoti. Dominuodami visose padėtyse „TEO LT“ žaidėjai laimėjo šį ketvirtį 21:3.

Antrajame kėlinuke žaidimas išsilygino. Abi ekipos darė apmaudžias klaidas. Šeimininkams buvo pavykę padidinti savo atotrūkį net iki 23-jų taškų, tačiau svečiai sugebėjo šį pranašumą sumažinti. Ekipos išėjo ilsėtis rezultatui esant 37:20 „TEO LT“ naudai.

Po pertraukos žaidimas vyko pagal antrojo kėlinio scenarijų. Komandoms sėkmingiau sekėsi gintis nei pulti. Tiek šeimininkų, tiek svečių dažnas metimas skriejo pro šalį. Kad ir kaip besistengtų „Šilduvos“ krepšininkai, jiems prartėti prie priešininkų nepavyko. Prieš lemiamą dvikovos dalį komandas skyrė 15 taškų.

Paskutiniajame kėlinuke svečiai kilo į lemiamą mūšį. Suaktyvinę gynybą, jie „dusino“ varžovų lyderius neleisdami lengvai rinkti taškus. Atsigavo ir „Šilduvos“ lyderis Arvydas Žėkas, pelnęs 7 iš 13 komandos taškų . Jis rinko vieną kamuolį po kito suteikdamas savo ekipai papildomus šansus. Vistik svečių spurtas buvo per vėlus. Laikas tirpte tirpo, kol nuaidėjus teisėjo švilpukui buvo užfiksuotas rezultatas 55:47 „TEO LT“ naudai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Tomas Vainoris, pelnęs 18 taškų ( 18 naud.kfc.). 17 pridėjo Domas Ramanauskas. Naudingiausias buvo Mantas Lenkus, atkovojęs net 20 kamuolių bei „pavogęs“ 6 kamuolius ( 24 naud.kfc.).

„Šilduvos“ komandoje nesulaikomas buvo Arvydas Žėkas, surinkęs 22 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių ( 24 naud.kfc.). 15 įmetė Liudas Bazaras.
"TEO LT" sutriuškino "Onramą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 14:21 val.)Įtikinamas "Šilduvos" revanšas (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 18:30 val.)Įspūdinga "TEO LT" pergalė (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 20:34 val.)"Kautra" po dramatiškos kovos išplėšė pergalę (2007 vasario 17 d., šeštadienis, 17:32 val.)"Teo LT" krepšininkai namuose sutriuškino "Antakora" vyrus (2007 vasario 09 d., penktadienis, 20:32 val.)"Šilduva" pabaigė "TEO LT" ekipos sezoną (2007 kovo 16 d., penktadienis, 21:02 val.)"Elektros darbai" šventė nesunkią pergalę (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Šilduva" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:12 val.)Pergalė užtikrino "Teo LT" ekipai pirmąją vietą pogrupyje (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 20:50 val.)"iV Internetas visiems" išlygino serijos rezultatą (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 19:35 val.)