Naujienos
Turnyrinė lentelė
Tvarkaraštis
Galerija
Foto galerija
Video galerija
Statistika
Komandų statistika
Žaidėjų statistika
Blogoji statistika
Kalendorius
Rėmėjai
Nuostatai
Kontaktai
Daugiau ▼
Žaidėjų katalogas
50-40-90 klubas
Lygos rekordai
Žaidėjų birža
Krepšinio taisyklės
Teisėjų mokykla
Sporto arenų žemėlapis
Paremkite lygą
Asmens duomenų tvarkymo taisyklės
KKL darbuotojų sritis
KKL FaceBook'e
KKL archyvas (seni sezonai)
Anonimas
prisijungti
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
trumpa sesija
REGISTRACIJA
Pamiršau slaptažodį
Lygos
Vasaros lyga
I lyga
II lyga
III lyga
Įmonių lyga
Apskričių krepšinio lyga
Turnyrai
LEZ 2 taurė 2024
Draugiškos rungtynės
„Sportturas“ taurė 2024
Mažųjų miestelių krepšinio lyga
„Nostra.lt“ ‒ Regionų krepšinio lyga
Lietuvos krepšinio veteranų lyga
Alytus krepšinio lyga
NKA
„TOP Sport“ Ghetto King 1x1 2K24
KKL taurė 2024
Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023
Venipak taurė 2023
Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynės 2024
Lietuvos Advokatų krepšinio taurė 2024
Partneriai ir rėmėjai:
HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA: Tvarkaraštis
2023/2024 m. sezonas, Kauno Mero taurė 2011
Informacija ir sudėtis
Tvarkaraštis
Komandos statistika
Žaidėjų statistika
Palyginimas
Foto galerija
Istorija
rugsėjo
28
Trečiadienis
49
64
KK ŠERNAI
HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA
2
Sezoninės rungtynės (1 turas)
Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155
spalio
01
Šeštadienis
122
68
RADIJAS TAU & DETAGAMA
HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA
2
Sezoninės rungtynės (1 turas)
A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358
spalio
09
Sekmadienis
57
61
HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA
SK DAINAVA
0
Sezoninės rungtynės (1 turas)
J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257
spalio
16
Sekmadienis
70
64
HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA
JKK "FORTŪNA"
0
Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257
lapkričio
02
Trečiadienis
63
69
STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA
HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA
1
Sezoninės rungtynės (1 turas)
VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230
lapkričio
16
Trečiadienis
63
60
HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA
SK DAINAVA
6
Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155
lapkričio
20
Sekmadienis
78
72
HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA
SPORTO MANIJA & VAILENDAS
2
Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė:
Netas.eu