Košmaras vs Baltic Transline (50:99)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 14 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Baltic Transline“ be didesnio vargo nukovė „Košmarą“

2015 vasario 14 d., Šeštadienis, 17:50 val., peržiūros: 1112

Šeštadienį, vasario 14 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos, antrojo etapo, Mažosios taurės, N pogrupio dvikova tarp vietos "Košmaro" ir svečių "Baltic Transline". Rungtynes kiek geriau pradėję šeimininkai vėliau nebesugebėjo užpulti bei apsiginti nuo varžovų atakų ir taip paleido juos į priekį bei patyrė gėdingą pralaimėjimą.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie įgavo keturių taškų pranašumą, tačiau tuomet svečių puolimas ir gynyba pradėjo dominuoti. "Baltic Transline" spurtavo 12:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Likusią kėlinio dalį "Košmaras" sužaidė kiek geriau bei neženkliai sumažino atsilikimą nuo varžovų. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 14:18. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie netrukus padidino savo atotrūkį iki aštuonių taškų. Visgi, vėliau "Košmarui" pavyko sumažinti deficitą iki keturių taškų, bet tuomet "Baltic Transline" ekipa kėlinį užbaigė 16:3 spurtu ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau įtikinamą pranašumą – 28:45.

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Svečiai kaip užbaigė antrąjį ketvirtį, taip pradėjo trečiąjį. Jie pelnė 11 taškų be atsako ir visiškai nutolo nuo savo varžovų. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė gan apylygiai, tačiau svečiai po truputį vis didino savo pranašumą, tad po trijų kėlinių jie turėjo jau 32 taškų pranašumą – 40:72. Ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas. Nugalėtojas šiose rungtynėse buvo jau senokai aiškus, o "Baltic Transline" ekipa neatleido akseleratoriaus pedalo ir dar labiau tolo nuo savo varžovų. Galutinis rungtynių rezultatas 50:99.

Košmaras: Dainius Labašauskas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Laurynas Svaikauskas – 10 tšk., Rokas Petrauskas – 10 tšk.

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 22 tšk., Darius Kisielius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Modestas Paršeliūnas – 15 tšk., Mindaugas Leščinskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 14 tšk.

Paklaustas ar tikėjosi tokios mačo baigties, nugalėtojų treneris atsakė: "Panašiai ir tikėjomės. Susirinko, palyginus, daug žmonių mūsų. Visi aštuoni, tai čia turbūt rekordas šių metų vos ne, tai ir laimėjom tokiu rezultatu. Pastatėm zoną ir tada baigėsi varžovų žaidimas, nebepelnė taip lengvai taškų".

„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)„Baltic Transline“ tiesiog nušlavė „Košmarą“ sau nuo kelio (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Ryterna Group“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Aleksotas“ po atkaklios kovos palaužė „Košmarą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 00:26 val.)„Baltic Transline“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 00:23 val.)„Baltic Transline“ iškovojo labai lengvą pergalę (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)