ROBOTUKŲ ARMIJA vs FORTO AMICUS-2 (51:57)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 12 d., Šeštadienis, 16:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Forto Amicus - 2 po gražios ir permainingos kovos palaužė Robotukų armiją

2011 lapkričio 12 d., Šeštadienis, 20:48 val., peržiūros: 3710

Lapkričio dvyliktos dienos vakarą (šeštadienį) 16 valandų 15 minučių, VDU sporto centro sporto salėje susitiko šeimininkai Robotukų armija ir svečiai Forto amicus – 2. Rungtynes laimėjo Forto amicus – 2 rezultatu 57:51 (12:21, 21:8, 16:9, 8:13).

Rungtynes tritaškiu pradėjo Valerijus Balenko. Šeimininkai į tai atsakė atkarpa 10:3 ir įgijo keturių taškų persvarą. Keturis baudų metimus iš eilės pataikė svečiai ir tuomet jų žaidimas išsiderino. Dar viena Robotukų atkarpa šikart 8:2 ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:12.

Antrąjį kėlinį kur kas aktyviau pradėjo svečiai ir sužaidus tris minutes persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau abi komandos kėlinio viduryje puolime sustojo, tačiau pabaigą taikliais baudų metimais sužaidė Forto ekipa ir nerezultatyviose rungtynėse pirmavo 33:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką, tačiau persvarą visą laiką turėjo Amicus komanda. Kėlinio laikui bėgant vis labiau pradėjo tolti svečiai. Likus žaisti pusantros minutės pirmą kartą dviženklę persvarą savo komandai suteikė Mantas Gaižauskas. Kėlinio galutinis švilpukas užfiksavo vienuolikos taškų svečių persvarą, 49:38.

Ketvirtasis kėlinys buvo pats nerezultatyviausias ir tai buvo parankiau dviženklę persvarą turintiems svečiams. Visą kėlinuką skirtumas ir siekė dviženklę žymą, tik pačioje pabaigoje, kai viskas jau buvo aišku atkarpą 8:0 laimėjo Robotukai, tačiau pergalei to neužteko. Galutinis rungtynių rezultatas 57:51.

Robotukų komandos atstovas po varžybų sakė : Nebuvom stipriausios sudėties, pralaimėjom kovą po krepšiu, neapsigynėm nuo jų juodaodžių ir greitų atakų. Tai ir buvo pagrindinės priežastys pralaimėjimo. Kadangi gimtadieniai vyko iki šešių ryto, šalmas šeštą dar nebuvo grįžęs, tai va tokia ir komanda.

Nugalėtojų atstovas teigė : Labai sunki pradžia, sunkiai įsibėgėjom, jeigu galim tai pavadinti įsibėgėjimu, bet viskas gerai, kas gerai baigiasi. Aišku varžovai buvo susirinkę šešiese, mes aštuoniese, nebuvo kelių pagrindinių, galbūt ir pas juos tas pats, bet ne tai lemia, su kuo turim su tuo žaidžiam.Džiaugiuosi pergale ir žiūrėsim kas bus toliau. Šitam pogrupį labai daug lygių komandų, tad tikimės kuo daugiau laimėt ir patekti į kitą etapą.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose pasirodė : Ignas Kaminskas (18, 18 atk. kam., 8 išpr. praž.), Donatas Čerkevičius (16), Kasparas Budnikas (10) taškų.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė : Valerijus Balenko (16, 5 atk. kam.), Robertas Mickevičius (10), Justas Budriūnas (7).

"Forto amicus - 2" po nelengvos kovos palaužė "Greičio juostą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 01:43 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynės pergalę šventė „Robotukų armija“ (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Forto Amicus-2" po dramatiškos kovos pasiekė pergalę (2012 vasario 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Forto Amicus-2" po pratęsimo palaužė "Sporto Fėjos" pasipriešinimą (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:58 val.)"Forto amicus -2" tik po atkaklios kovos įveikė BC "Rykliai" (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 04:14 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos palaužė "KMAIK & Brevitrą" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 13:47 val.)"Forto Amicus - 2" aštunfinalio seriją pradėjo pergale minimaliu skirtumu (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 23:42 val.)"Forto Amicus - 2" nušlavė "Compensą" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:31 val.)"Forto Amicus - 2" davė SK "Neveronims" kovingumo pamoką bei laimėjo rungtynes su dviem su puse žaidėjo (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 19:22 val.)"Forto Amicus - 2" be vargo susidorojo su "Vilniaus Universitetu KHF" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:07 val.)