Grizliai vs New Team (102:53)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„Grizliai“ pasismagino dvikovoje su „New Team“.

2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 00:54 val., peržiūros: 1471

Lapkričio 13-ąją "Šv.Pranciškaus vidurinės" mokyklos sporto salėje šeimininkai "Grizliai" priėmė šio sezono naujokus "New Team". Šeimininkai parodė,kad sukaupta patirtis,žaidžiant ne pirmus metus lygoje, yra didelis pranašumas prieš naujai suburtą komandą. Nuo pat pirmų minučių "Grizliai" įrodė,kad jie yra žymiai stipresni ir antrąją rungtynių dalį laimėję 54:25 laimėjo rungtynes 102:53.

Susitikimas prasidėjo abiejų komandų apylygiu žaidimu. Nors,tiksliau galima būtų pasakyti D.Inkrata prieš "Grizlių"penketą. Šis vyrukas pelnė 6taškus iš 8 savo komandai bei nusiėmė 6kamuolius vien per pirmąją rungtynių dalį ir leido savo ekipai būti tik per vieną metimą nuo oponentų (8:10). Visgi šeimininkams "išjungus" šį žaidėją,surengė spurtą 15:4 ir laimėjo kėlinį 25:12.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dvejomis tolimomis bombomis ir pirmavo jau 31:12,visgi svečiai sugebėjo reabilituotis ir iki kėlinio pabaigos sugrąžinti 13taškų deficitą. Lyg ant sparnų žaidęs M.Valaitis surengė savo solo pasirodymą ir tiesiog ,kaip krepšininkai sako, "iš eigos" paleido du tritaškius ir pridėjęs dar vieną dvitaškį leido savo ekipai sužaidus du ketvirčius džiaugtis 18taškų persvara 48:30.

Trečiasis kėlinys buvo tragiškas "New Team" ekipai. Jie prametė 11dvitaškių iš 12 ir tesukrapštė 9taškus per kėlinį. Tuo tarpu "Grizliai" atseikėjo varžovams 20,iš kurių 11pelnė tas pats M.Valaitis. Taigi po trijų kėlinių rezultatas buvo 68:39.Šeimininkų ekipa juokais pasakė,kad nedaug ir iki šimto,tačiau jiem reikėjo tobulo kėlinio tam pasiekti.

Ketvirtasis kėlinys pademonstravo,kad "Grizliai" nejuokavo ir nuo pat pirmų minučių tiesiog "užbombordavo" savo varžovus. Po trijų tritaškių iš eilės jie jau pirmavo 83:43,o greitų atakų dėka likus žaisti minutę tereikėjo trijų taškų iki užsibrėžto tikslo.(97:48). Tuomet iniciatyvos ėmėsi iki tol puikiai komandos draugams rezultatyvius perdavimus dalinęs M.Čipas. Jis pelnė 5taškus iš eilės ir leido savo ekipai pelnyti 100-ąjį tašką bei laimėti rungtynes rezultatu 102:53.

Po rungtynių nugalėtojai neišsipletė: " Tiesiog nugalėjo patirtis."

Grizliai: Martynas Valaitis – 32 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Žilaitis – 14 tšk., Vaidotas Gadliauskas – 13 tšk., Mantas Čipas – 11 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.),

New Team: Žygimantas Gudas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Domantas Inkrata – 12 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Čeida – 6 tšk.

„Partizanas“ nepasigailėjo KKL naujokų „New Team“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:28 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)„Abstinentai“ įveikė garbingai kovojusią „New Team“ komandą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:27 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)