BC „Ambi“ vs LejuoTransa (79:84)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„LejuoTransa“ paskutinėmis minutėmis vos išsaugojo pergalę savo rankose

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 1291

Pirmadienį, vasario 1 dieną, VDU sporto centro salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "Ambi" ir svečių teisėmis žaidę "LejuoTransa" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo BC "Ambi", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (12:11). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė svečiams, kuriems pavyko po dviejų kėlinių įsiveržti į priekį rezultatu – (26:31). Trečiasis kėlinys buvo dar sėkmingesnis "LejuoTransa" ekipai, kuriai pavyko padidinti skirtumą iki 14 taškų – (44:58). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai ėmė aktyviai mažinti skirtumą, bet persverti rezultato nebe užteko laiko ir rungtynės baigėsi rezultatu – (79:84).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "LejuoTransa" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau S. Grėbliausko pastangomis pirmuosius 6 taškus pelnė ir BC "Ambi" ekipa, po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (6:2). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir pirmaujanti ekipa pasikeitė – (6:7). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko pelnyti 6 taškus iš eilės, kurie leido vėl įsiveržti į priekį – (12:7). Visgi kėliniui baiginėjantis svečiai pelnė 4 taškus iš eilės ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (12:11).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms keičiantis rezultatyviomis atakomis. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes BC "Ambi" vis dar minimalia persvarą pirmavo – (21:20). Antroje kėlinio dalyje viskas ėmė keistis. "LejuoTransa" ekipai per likusį laiką pavyko laimėti atkarpą – (5:11) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (26:31).

Trečią kėlinį dar viena laimėtą atkarpa pradėjo svečiai, kurie sužaidus apie 3 minutes surengė spurtą – (4:12), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 13 taškų – (30:43). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai dar 2 taškais padidino skirtumą – (32:47). Antroje kėlinio dalyje žaidimas tarp komandų išsilygino. Komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (44:58).

Ketvirto kėlinio pradžia kiek geriau susiklostė "LejuoTransa" ekipai, kuriai pavyko padidinti skirtumą iki didžiausio rungtynėse 17 taškų – (47:64). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus BC "Ambi" ekipai pavyko surengti rezultatyvią atkarpą – (14:6), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 9 taškų – (61:70). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai toliau aktyviai stengėsi mažinti atsilikimą, bet svečiai neleido taip lengvai jo išbarstyti. Visgi likus žaisti 2 minutes BC "Ambi" ekipai buvo pavykę priartėti iki 3 taškų – (75:78). Per likusį laiką "LejuoTransa" nebeleido daugiau sumažinti skirtumo ir rungtynės baigėsi rezultatu – (79:84).

Po laimėtų rungtynių "LejuoTransa" ekipos treneris kalbėjo: "Nauja salė, keistos sąlygos, nepripratę, paskui pripratome, pradėjome jausti metimą, pradėjome pataikyti, nežinau... Dėdės gavo malkų prieš vaikus."

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 18 tšk., Julius Povilaitis – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Grėbliauskas – 13 tšk., Karolis Dulinskas – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Tamaliūnas – 10 tšk.

LejuoTransa: Redas Jakubauskas – 29 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Rytis Rutkauskas – 23 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Domantas Lelešius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Aistis Lazauskas – 12 tšk.

KK „13“ atlaikė lemiamą šturmą bei išsaugojo pergalę (2016 vasario 09 d., antradienis, 00:05 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)Visas rungtynes pirmavusi „LejuoTransa“ pabaigoje vos išnešė sveiką kailį (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:43 val.)Pranašumo neišsaugojusi „LejuoTransa“ patyrė apmaudžią nesėkmę (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:52 val.)„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)„LejuoTransa“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Compensa“ ekipą. (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:17 val.)A.Atkočaičio tritaškis ištraukė pergalę „Kauno NTI-PN“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:53 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ dažnai klydo, bet vis tiek pasiekė pergalę (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:04 val.)Didelį rungtynių tempą demonstravę „LejuoTransa“ krepšininkai įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:28 val.)