Callcredit vs DNC Eoltas & ISL Santermita (58:48)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 07 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą

2016 sausio 07 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 1100

Sausio 7 dieną, ketvirtadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos, antrojo turo, G grupės rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Callcredit“ bei svečių statusą turėjusių – „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandų. Tai buvo antrasis šių komandų susitikimas turnyre. Pirmosiose rungynėse pergalę rezulatu 81:64 šventė „Callcredit“ krepšininkai.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų ekipos spurtu. Įpusėjus kėlinukui jie po A. Rimo tolimo metimo pirmavo 8:2. Tačiau A. Girskio septyni pelnyti taškai iš eilės išvedė į priekį „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą 8:9. Visgi kėlinuką 12:10 laimėjo „Callcredit“.

Kaip ir pirmajame kėlinuke, taip ir antrajame šeimininkai spurtavo 8:2 ir įsiveržė į priekį aštuonių taškų persvara. Tačiau turėtos persvaros iki kėlinuko pabaigos šeimininkams išlaikyti nepavyko, o kėlinukas baigėsi taikliu D. Budgino tritaškiu metimu, sušvelninusiu skirtumą iki 28:26.

Per aštuonias trečio kėlinuko minutes svečiai sugebėjo sukrapštyti vos tris taškus, kuo puikiai pasinaudojo „Callcredit“ krepšininkai, truktelėję į priekį 43:29. Kėlinukas pasibaigė keturiais iš eilės „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandos žaidėjo D. Šikšnio taškais, sumažinusiu rezultatą iki 45:34.

Ketvirtajame kėlinuke svečiams nepavyko priartėti iki „Callcredit“ krepšininkų pavojingu atstumu. Nors ir šeimininkai puolime neblizgėjo, tačiau sugebėjo išlaikyti turimą pranašumą savo rankose ir laimėti rungtynes 58:48.

Po rungtynių „Callcredit“ ekipos treneris T.Konovalovas apie pergalės priežastis kalbėjo: „nusiteikimas labai geras, žinojom, kad stiprus priešininkas, šiandien gausiai susirinko palyginant su pirmomis varžybomis, ir, aišku, gynyba. Salė šalta, gal tas įtakojo, kad prastai varžovai pataikė“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Callcredit (S): Arūnas Rimas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Dabulis – 11 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Martynas Lavrentjevas – 8 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Aurimas Girskis – 14 tšk., Julius Demenius – 7 tšk., Edgaras Zaidelis – 6 tšk. (5 išpr. praž.)

Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)„Callcredit“ atsirevanšavo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandai už skaudų pralaimėjimą praeitų metų atkrintamosiose (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įveikdami artimiausią lentelės varžovą (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)Artūro Lencevičiaus vedamas „Vieningas Kaunas“ nuskandino „DNC Eolto & ISL Santermitos“ laivą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 22:20 val.)Emocingose rungtynėse pirmą pergalę po pratęsimo šventė „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)