Sparta vs Akademija (89:52)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“

2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 23:20 val., peržiūros: 1483

2015 gruodžio 08 dieną, Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko „Sparta“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Pirmus du kėlinius vykusi atkakli kova baigėsi antroje pusėje, kai „Sparta“ vis tolo ir laimėjo rungtynes lengvai – 89:52.

Rungtynės prasidėjo galingu svečių spurtu – 1:10. Du taškus pelnė Robertas Talevičius, o penkiais taškais atsakė Artūras Nausėda ir skirtumas tapo dviženklis – 3:15. Vienuolika taškų be atsako surinko „Sparta“ ir skirtumas aptirpo iki minimumo – 14:15. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus – 18:18.

Antras kėlinys prasidėjo keturiais G. Prabulio taškais, o tada šeimininkai laimėjo atkarpą 8:3 ir rezultatas – 30:21. Tritaškį pataikė Mantas Rudaitis ir skirtumas sumažėjo iki keturių taškų – 30:26. Iki kėlinio pabaigos keturis taškus surinko Juozas Kajokas, o dvitaškiu atsakė Mantas Rudaitis ir po dviejų kėlinių – 34:28.

Trečias kėlinys prasidėjo „Spartos“ spurtu 11:2 ir rezultatas tapo – 45:30. Keturis taškus pelnė šeimininkai, o septyniais atsakė „Akademija“ ir skirtumas aptirpo iki 12 taškų – 49:37. Kėlinį atkarpa 8:2 užbaigė „Sparta“ ir po trijų kėlinių – 57:39. Ketvirtas kėlinys jau tebuvo formalumas ir „Sparta“ vis tolo, o galutinis rungtynių rezultatas – 89:52.

„Sparta“: Giedrius Prabulis – 27 tšk., Robertas Talevičius – 20 tšk. (11 rezult. perd., 5 išpr. praž., 35 naud. bal.), Šarūnas Sobolis – 12 tšk.

„Akademija“ : Artūras Nausėda – 19 tšk., Mantas Rudaitis – 10 tšk. (7 išpr. praž.), Vaidas Stalerūnas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)Sparta įveikė pavargusią Akademijos komandą. (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:27 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)Jonavos LSK „Tecnoera“ pasiekė revanšą, tačiau į aštuntfinalį žengė „Akademija“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 00:26 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)