Senukai vs Dentist Team (59:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 13 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“

2016 vasario 13 d., Šeštadienis, 19:04 val., peržiūros: 1125

Šeštadienį, vasario 13 dieną, A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Senukai" ir svečių teisėmis žaidę "Dentist Team" krepšininkai. Šeimininkams šios rungtynės turnyrine prasme jau nieko nelėmė, tad į rungtynes „Senukai“ susirinko nepajėgiausios sudėties ir vos šešiese. Tuo tarpu „Dentist Team“ ekipai šios rungtynės buvo svarbios kovojant su „Lietuvos geležinkeliais“ dėl antrosios vietos grupėje.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviu abiejų ekipų žaidimu, o įpusėjus ketvirčiui 3:7 priekyje buvo svečiai. Antroje kėlinuko pusėje R. Zavecko penki iš eilės taškai leido „Dentist Team“ pirmauti 7:15. Visgi, besibaigiant kėlinukui „Senukams“ pavyko sušvelninti pranašumą iki 12:15.

Septynios antrojo kėlinuko minutės „Senukams“ buvo pačios prasčiausios rungtynėse. Įmetę vos keturis šeimininkai leido „Dentist Team“ krepšininkams nutolti 16:29. Tada į šeimininkų ekipos žaidėjo K. Zavecko du tritaškius svečių ekipos žaidėjas I.Aksomaitis atsakė taip pat dviem tolimais šūviais ir įpusėjus rungtynėms rezultatu 26:38 pirmavo „Dentist Team“.

Trečiajame ketvirtyje „Senukai“ surengė spurtą ir po K. Zavecko tritaškio šeimininkai jau teturėjo vos keturių taškų deficitą 40:44. Nors į tai svečiai atsakė penkiais taškais iš eilės, tačiau kėlinys pasibaigė keturiais „Senukų“ taškais ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo 44:49.

Ketvirtajame kėlinuke „Senukai“ perėmė iniciatyvą ir įpusėjus ketvirčiui taiklus A. Kelpšo metimas išlygino rungtynių rezultatą 55:55. Rungtynių pabaigoje vyko tikra drama. Likus kiek daugiau nei dviems minutėmes iki kėlinuko pabaigos rezultatas vis dar buvo lygus 58:58. Tada, svečių komandos žaidėjas R. Baciunas dvitaškiu metimu išvedė svečius į priekį 58:60. Per likusį rungtynių laiką abi ekipos sugebėjo įmesti vos po vieną taiklų baudos metimą ir rezultatas buvo 59:61. Paskutinis metimas priklausė „Senukams“, tačiau M. Vitkausko tolimas metimas paskutinėmis rungtynių akimirkomis, buvo netikslus, taip atnešdamas pergalę „Dentist Team“ ekipai.

Po rungtynių „Dentist Team“ ekipos žaidėjas R. Baciunas kalbėjo: „gale, dėl ko jie neįmetė, tai gerai, sakyčiau, susitarėm keisti viską, nors paskutinis žaidėjas ir paslydo, bet vistiek tritaškį metė. Visas rungtynes žinojom, kad jiems šiandien nelabai lenda trajakai. O šiaip, labai nedėkingas laikas buvo – šeštadienis, ryt šventė, tai daugelis iš mūsų pagrindinių žaidėjų neatėjo. Aišku, ir pas juos turbūt tas pats. Bet, žodžiu, pergalė mums daug ką reiškia, jiems ne tiek daug. Džiaugiamės laimėję“.

Naudingiausi rungrynių žaidėjai:

Senukai: Karolis Zaveckas – 15 tšk., Aivaras Kelpšas – 14 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Paškevičius – 12 tšk. (18 atk. kam., 5 perimt. kam.), Mindaugas Vitkauskas – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

Dentist Team: Ignas Aksomaitis – 19 tšk., Ramunas Baciunas – 12 tšk., Arvydas Kuncius – 10 tšk. (24 atk. kam.), Karolis Matukaitis – 10 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

„Dentist Team“ įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:51 val.)„Dentist Team“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:09 val.)„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)„Coca Cola“ iškovojo pirmąją pergalę, nugalėdama „Senukų“ krepšininkus (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Senukai“ tik paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 00:44 val.)Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)