COMPENSA vs KK SNAIPERIAI (55:78)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Compensa" suklupo dar kartą

2011 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 20:37 val., peržiūros: 3292

Šeštadienį(12.03), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi F pogrupio komandos, „Compensa“ (šeimininkai) ir „KK Snaiperiai“ (svečiai) ekipos. Gana lengvą pergalę šiose varžybose šventė svečių komanda, jiems tai buvo antroji pergalė, o šeimininkai kol kas dar neparagavo pergalės skonio. Varžybų rezultatas – 55:78(12:22, 18:18, 10:18, 15:20).

Jau pirmajame kėlinuke svečiai šovė į priekį. Rungtynių pradžioje jie labai lengvai rinko taškus ir praėjus pusei kėlinio pirmavo rezultatu 4:17. Tačiau, kėlinukui artėjant į pabaigą šeimininkai įsibėgėjo ir sumažino skirtumą, daugiausiai M.Vaitiekaus pastangomis. Rezultatas po kėliuko – 12:22.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai tęsė savo spurtą, kėlinio pradžioje jie surengė kelias tikslias atakas bei apsigynė ir sumažino skirtumą iki 6 taškų. Bet vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos žaidė atvirą krepšinį, taip pelnydamos po 18 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 30:40.

Trečiajame kėlinuke vėl išryškėjo svečių pranašumas. Daugiausiai O.Sarpaliaus pastangomis, jie surengė spurtą ir padidino savo persvarą iki sunkiai pasiekiamos. Šeimininkai šiame kėlinuke sunkiai sekėsi rinkti taškus, o gynyboje buvo daromos žioplos klaidos. Rezultatas po ketvirčio – 40:58.

Ketvirtasis kėlinys neatnešė nieko naujo, komandos žaidė lygiai. Šeimininkam niekaip nepavykdavo sumažinti skirtumo, juolab svečiai kėlinio eigoje pridėjo dar kelis taškelius, taip sutriuškindami savo varžovus. Taigi rezultatas po varžybų – 55:78.

Po varžybų " Compensa " komandos treneris, Mindaugas Samuolis sakė: "Vakar atšventėm savaitgalio pradžią su komanda, tai rungtynės nelabai pasisekė, bet nieko, rytoj laukia rungtynės 11h., tai manau jas sužaisim geriau ir laimėsim".

„KK Snaiperis“ komandos treneris, Laisvydas Gudaitis sakė: „ Džiaugiamės, kad laimėjom. Pergalė buvo reikalinga, nes vėl buvo serija pralaimėjimų, gal šiek tiek psichologiškai atsigausime. Na, šiandien buvo tos varžybos, kai kovojom nuo pirmos iki paskutinės sekundės. Ne viskas sekėsi, kaip norėjom. Sunkiai sekėsi stabdyti jų lyderį. Na, bet puolimas šiandien nestrigo ir buvo neblogos varžybos.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Compensa" – Martynas Vaitiekus 21tšk., Mindaugas Samuolis 13 tšk.

"KK Snaiperiai" – Osvaldas Sarpalius 29 tšk., Žygimantas Pilipavičius 16 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2011 gruodžio 03 d., 20:51 val.

Andrius Urmulevičius, žaidė ir praėjusiais metais, tai duomenys ir foto tie patys

Anonimas2011 gruodžio 03 d., 20:44 val.

Koks Urumulevičiaus vardas? tuoj įkelsiu tą žaidėją. ir patikslink ar tikrai tokia pavardė

Anonimas2011 gruodžio 03 d., 20:41 val.

A.Urumelvičiaus statistika surašyta E.Mikšai. Kai Urmulevičius bus įtrauktas į sąrašą viskas bus pakeista.

"Compensa" paskutiniame kėlinyje palaužė "Partizanus" (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 17:14 val.)"Compensa" rungtynių pabaigoje palaužė "Nebajerį" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 16:12 val.)"Compensa" tik po paskutiniųjų sekundžių išsaugojo pergalę (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:51 val.)"Kauno Rami" sutriuškino KK "Snaiperiai" ekipą (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Compensa" po pratęsimo turėjo pripažinti "Vaišvydavos" pranašumą (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 20:25 val.)"Compensa" antrojoje rungtynių dalyje pagerino puolimą ir nukovė "Nebajerį" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 15:56 val.)"Compensa" ir toliau neišlipa iš pralaimėjimų liūno (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 13:28 val.)"Kauno Rami" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:38 val.)'Vaišvydava" nesunkiai nugalėjo "Compensa" ekipą (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:50 val.)Triobet pranoko Compensą ir žengė į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 17:59 val.)