Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Kauno SRC (66:79)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno SRC“ išsaugojo pranašumą bei iškovojo kelialapį į finalą

2015 spalio 20 d., Antradienis, 00:17 val., peržiūros: 1013

Pirmadienį, spalio 19 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Detas Hoptrans & BRGroup“ ir svečių „Kauno SRC“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau kiek geriau atrodę ir mažiau emocijų rodę svečiai vis atitoldavo nuo priešininkų. Vis tik, vis spurtuodavę šeimininkai prisivydavo varžovus, ko pasekoje po dviejų kėlinukų komandas skyrė keturi taškai. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkų puolimas ėmė byrėti, kuo puikiai pasinaudoję „Kauno SRC“ ekipos krepšininkai padidino savo pranašumą iki penkiolikos taškų. Ketvirtame kėlinuke ir toliau ramiau aikštelėje besielgę svečių žaidėjai išsaugojo žaidimo ritmą, kas ir lėmė jų pergalę rezultatu 66:79 (14:17, 12:13, 13:24, 27:25).

Jau nuo pirmų susitikimo minučių „Kauno SRC“ krepšininkai demonstravo greitą puolimą ir spurtavo 0:7. Pirmas šeimininkų ekipos gretose atsibudęs R.Buinevičius pelnė keturis taškus iš eilės ir kiek sušvelnino savo komandos deficitą. Toliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Po M. Karpičiaus tolimo metimo bei V.Dailidės dvitaškio rezultatas tapo lygus, tačiau pirmo kėlinuko pabaigoje T.Brazdauskis pataikė tolimą metimą nuo lentos, kurio dėka „Kauno SRC“ po pirmo ketvirčio turėjo trijų taškų persvarą. 14:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai dar labiau atitrūko ir įgijo septynių taškų pranašumą. Kiek vėliau „Detas Hoptrans & BRGroup“ ekipos lyderis M.Karpičius surengė kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius, kurių dėka kiek sušvelnino savo komandos atsilikimą. Įpusėjus ketvirčiui aikštės šeimininkai buvo sumažinę skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų, tačiau ilgai netrukus „Kauno SRC“ surengė spurtą 0:5 ir vėl atitrūko. Vis tik, šįkart kėlinuką tolimu metimu užbaigę V.Dailidė, po kurio komandas skyrė keturi taškai. 26:30.

Po ilgosios pertraukos prabilo ir M.Valaitis, kurio tolimas metimas leido susigrąžinti septynių taškų persvarą, tačiau čia pat komandą traukęs M.Karpičius surengė dar kelis sėkmingus išpuolius ir sumažino savo ekipos deficitą iki trijų taškų. Kiek vėliau P.Aleksynas realizavo visus tris baudos metimus, tačiau ir vėl siautėjęs M.Karpičius surinko dar keturis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Ilgai vietoje nestovėję „Kauno SRC“ ekipos žaidėjai sužaidė atkarpą 3:14 ir nutolo nuo priešininkų jau net penkiolikos taškų skirtumu. 39:54.

Paskutinę rungtynių dalį optimistiškai pradėję aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki aštuonių taškų, tačiau per daug varžovams įsisiautėti neleidę svečių ekipos krepšininkai surinko šešis taškus iš eilės ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą. Kiek vėliau ir toliau siautęs M.Karpičius dar bandė traukti savo komandą, sumažindamas jos atsilikimą iki devynių taškų, tačiau ilgai be taškų „Kauno SRC“ nebuvo ir čia pat surengė kelis sėkmingus išpuolius. Nepaisant to, pasiduoti neketinę „Detas Hoptrans & BRGroup“ žaidėjai dar buvo pasiviję priešininkus iki šešių taškų, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę svečiai galutinai palaidojo visas šeimininkų viltis iškovoti kelialapį į finalą. 66:79.

Po šios pergalės „Kauno SRC“ keliauja į „Iššūkio“ taurės finalą, kuriame susigrums su „Galeros“ ir LSK „Technoeros“ poros nugalėtoju.

Po pergalės Algirdas Žadeikis, paklaustas, kodėl visų rungtynių metu niekaip nepavykdavo rimčiau atitrūkti, sakė: „Dar tik nauja komanda yra, turiu omenyje, kad yra daug naujų žaidėjų. Kolkas dar niekas nesigauna, nėra susižaidimo, vis kažko trūksta. Treniruočių mes kaip ir nedarėme, jau prasidėjo sezonas, kiti jau žaidžia ir C lygoje, čia atėjo tiesiai po kitų rungtynių. Tiesiog dar nėra to cinkelio, kad įeitų į vėžias, atrodo galėtų sužaisti gerai, tačiau vis nesigauna. Matyt dar reikia laiko ir treniruočių“.

Kitame etape bus „Galera“ arba LSK „Technoera“, kuris varžovas parankesnis?

“Mums nėra skirtumo kurie, svarbu, kad mes patys gerai žaistume“.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“: Martynas Karpičius – 30 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Povilas Žukaitis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Virginijus Dailidė – 8 tšk.

„Kauno SRC“: Einoras Stankus – 28 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Valaitis – 16 tšk., Tadas Bubliauskas – 6 tšk. (15 atk. kam.)

Po atkaklios kovos „Kauno SRC“ prasibrovė į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:09 val.)„Kauno SRC“ gana nelengvai įveikė KK „Kauno Partizaną“ (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Galera“ lengva ranka nuskynė aukso medalius (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:29 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pasipriešinimo sulaukė tik pirmame kėlinuke bei pasiekė pirmą pergalę (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Baubilas“ po atostogų sugrįžo pergalingai (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:47 val.)Taškų lenktynėse pranašesni buvo „Kauno SRC“ krepšininkai (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:22 val.)Pirmieji „Kauno Mero mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės pusfinalį pasiekė „Detas Hoptrans & BRGroup“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)Statistą pravirkdžiusiose rungtynėse „Kauno Aeorouostas“ palaužė „Kauno SRC“ pasipriešinimą (įkelta beveik visų rungtynių statistika) (2015 rugsėjo 22 d., antradienis, 22:31 val.)Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 16:31 val.)Po lengvo nokdauno atsitiesę BC „BOOM“ krepšininkai patiesė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:57 val.)