BC „Gazuotas pienas Miau“ vs Komanda X (69:63)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 29 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą

2015 balandžio 29 d., Trečiadienis, 23:12 val., peržiūros: 1427

Balandžio 29-ąją dieną, trečiadienį, Dainavos pagrindinėje mokykloje įvyko pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pusfinalio mūšis tarp namuose žaidusių BC „Gazuoto Pieno Miau“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „Komandos X“.

Rungtynių pradžia geriau klostėsi BC „Gazuotam Pienui Miau“ ir ši ekipa startavo 7 taškais be atsako (7:0). Po 3 minučių tylos prabilo ir „Komanda X“ ir pralaužus ledus dalia puolime palengvėjo. 5 K.Vinkšnaičio taškai iš eilės leido svečiams grąžinti pusiausvyrą (7:7), tačiau persverti rezultato varžovai neleido, o antroje kėlinio pusėje M.Balčiūno kariauna vėl šovė į priekį. BC „Gazuoto Pieno Miau“ snaiperiai smeigė tris tritaškius, iniciavo spurtą 15:2 ir po jo padidino atstumą jau iki 13 taškų (22:9). Per likusį laiką „Komanda X“ suapvalino deficitą iki 10 taškų ir pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 22:12.

Antrojo ketvirčio starte ekipos panašiu tempu rinkosi taškus ir rezultato skirtumas svyravo tarp vienženklės ir dviženklės ribos. Dar pirmoje kėlinio pusėje, po varžovų techninės pražangos, „Komanda X“ prisikasė iki 8 taškų (28:20), bet kurį laiką BC „Gazuotas Pienas Miau“ arčiau priešininkų neprisileido. Beveik visą ketvirtį vykusi apylygė kova leido aikštelės šeimininkams išlaikyti saugų atstumą, tačiau pirmosios susitikimo pusės finiše „Komanda X“ ėmėsi reformų. D.Puodžiulio bei D.Vinkšnaičio duetas antrąjį ketvirtį baigė 7 taškais be atsako ir įpusėjus mačui ekipas skyrė jau tik 4 taškai – 37:33.

Po didžiosios pertraukos BC „Gazuotas Pienas MIau“ šiek tiek atsigriebė (39:33), bet į savo žaidimo vėžias stojusi „Komanda X“, toliau rungtyniavo sėkmingai, į varžovų dvitaškį atsakė 7 taškais ir ne tik panaikino turėtą deficitą, tačiau ir įsiveržė į priekį (39:40). Kurį laiką rungtynių svarstyklės svyravo taio vienos, tai kitos ekipos pusėn, o kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus (44:44). Visgi antroje ketvirčio pusėje lyderio vaidmens BC „Gazuoto Pieno“ gretose ėmėsi V.Fominas, kuris įsūdė porą tritaškių ir leido savo ekipai susigrąžinti 7 taškų pranašumą (52:45). Per likusį laiką komandos vienodu tempu rinkosi taškus ir po pusvalandžio kovos BC „Gazuotas Pienas Miau“ išsaugojo 7 taškų persvarą – 57:50.

Ketvirtojo kėlinio pirmosios minutės nebuvo itin rezultatyvios. Pačioje ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai įgijo 8 taškų pranašumą (61:53), bet „Komanda X“ mažais žingsneliai lipo varžovams ant kulnų, kol po D.Puodžiulio dvitaškio, likus žaisti beveik 3 minutes, skirtumas ištirpo iki 2 taškų (61:59). Tiesa persverti ar bent išlyginti rezultato BC „Gazuotas Pienas Miau“ neleido, atsakė dviem rezultatyviomis atakomis iš eilės ir atitrūko 6 taškais (65:59), o už kurio laiko M.Zaviliausko bei B.Minelgos tandemas išsklaidė visas abejones (69:61). Susitikimo finiše „Komanda X“ dar šiek tiek sumažino nuostolius, tačiau vistiek turėjo pripažinti BC „Gazuoto Pieno Miau“ pranašumą rezultatu 69:63.

Mantas Stankevičius (BC „Gazuotas Pienas Miau“):

Kas, tavo akimis žiūrint, padėjo iškovoti kelialapį į finalą?

„Per visas sužaistas turnyro rungtynes, manau, kad mes jau spėjom susižaisti. Ir šiaip manau, kad mūsų komandos individualus žaidėjų meistriškumas yra aukštesnis. Neskaitant individualaus meistriškumo, manau, kad abi komandos panašiai sugeba išpildyti atakas. Esam labai patenkinti, kad patekom į finalą. Pradžioje turnyro net nesitikėjom, kad pateksim į finalą, bet maždaug nuo ketvirtfinalio pradėjom tikėti, kad galim žaisti jame. O finale jau kaip Dievas duos. Didelių vilčių nededam, bet kovosim iki galo.“

„Komanda X“ dvikovos komentuoti nepanoro.

BC „Gazuotą Pieną Miau“ į pergalę vedė B.Minelga (14 tšk., 21 atk. k.), V.Fominas (14 tšk., 6 išpr. pr.), M.Zaviliauskas (12 tšk., 6 atk. k.), A.Žukauskas (12 tšk.), M.Semėnas (8 tšk.) ir A.Urmulevičius (7 tšk.).

„Komandos X“ gretose pasižymėjo K.Vinkšnaitis (19 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.), D.Puodžiulis (14 tšk., 10 atk. k.), D.Vinkšnaitis (13 tšk., 7 atk. k., 5 rez. p.), E.Kalinskas (11 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.) ir L.Klangauskas (6 tšk.).

Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės finale BC „Gazuotas Pienas Miau“ susigrums su „Omega“. „Komanda X“ dėl bronzos kausis su „Compensa“. Finalai vyks gegužės 3-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre.

BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:32 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ be didesnio vargo įveikė „Komanda X“. (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:06 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 00:00 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą išvargo „Komanda X“ (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:51 val.)„Komanda X“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:57 val.)„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)