BK Centre ‒ 2 vs Green Death (46:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 27 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“

2016 sausio 27 d., Trečiadienis, 23:35 val., peržiūros: 1627

Sausio 27 dieną, Kauno Kolegijos mažojoje salėje vyko C lygos, reguliariosios O pogrupio rungtynės tarp vietos „BK Centre ‒ 2“ ir svečių „Green Death“. Pirmame kėlinuke šiek tiek geriau atrodė svečiai – 12:8. Antrame kėlinuke „Green Death“ toliau išlaikė persvarą savo rankose ir baigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudama 28:25. Trečiame kėlinuke laimėję keletą sausų atkarpų svečiai susikrovė saugesnį pranašumą ir trečią ketvirtį baigė pirmaudama 47:37. Paskutiniame ketvirtyje „BK Centre ‒ 2“ ekipai pasivyti varžovų nepavyko ir „Green Death šventė pergalę rezultatu 59:46.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir rezultatas sužaidus apie 2min. buvo 4:4. Tada, svečiai spurtavo 6:0 ir išsiveržė į priekį (10:4). Iki kėlinuko pabaigos, „BK Centre ‒ 2“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4 tašku ir baigiantis kėliniui atsilikinėjo 8:12.

Antrąjį kėlinuką spurtu 6:0 pradėjo „Green Death“ ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį dviženkle persvara (18:8). Dėja, ją išlaikyti ilgam nepavyko ir „BK Centre ‒ 2“ sumažino savo deficitą iki 4 taškų (20:24), o netrukus iš svečių turėtos persvaros liko tik vienas taškelis (26:25). Iki kėlinuko pabaigos „Green Death“ sugebėjo šiek tiek padidinti savo pranašumą ir kėlinys baigėsi rezultatu 28:25 svečių naudai.

Trečiojo kėlinuko pradžia buvo gana lygi ir komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis (32:29), tačiau tada, svečiai spurtavo 6:0 ir atsiplėšė nuo varžovų šiek tiek toliau (38:32), o prabėgus pusantros minutės jau džiaugėsi atgavę dviženklį pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki kėlinuko pabaigos – 47:37.

Paskutinį ketvirtį užtikrintai pradėjusi „Green Death“ ekipa, laimėjo nedidelę atkarpą 7:3, kuri leido svečiams susikrauti rekordinę persvarą (54:37), kurios panaikinti „BK Centre ‒ 2“ ekipai nepavyko ir „Green Death“ šventė pergalę rezultatu 59:46.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris Dalius Grušauskas sakė: „Manau, pergalė lėmė mūsų startinis penketas, kuris individualiai yra stipresnis už varžovų. Jo dėka susikrovus persvarą leidome pažaisti visiem“

BK Centre ‒ 2: Dima Gostev – 16 tšk., Pavel Kirilenko – 9 tšk., Vatslou Bugao – 8 tšk.

Green Death: Dalius Grušauskas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Grabauskas – 10 tšk., Petras Aleksonis – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 sausio 28 d., 09:12 val.
o Green Death treneris visai nepasikėlęs. Psichai vieni, grįžta tegul į cirką savo
„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)