KM „Žalgiris“ vs Mokomasis pulkas (52:60)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Rungtynių pabaigoje KM „Žalgirio“ spaudimą atlaikę „Mokomasis pulkas“ iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje

2023 balandžio 24 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 305

Balandžio 24 dieną KM "Žalgiris" sporto salėje įvyko "Sportturo" Didžiosios ir Mažosios taurės 2023 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" priemė svečius "Mokomasis pulkas" komandą. "Žalgiriui" šios rungtynės buvo pirmos taurėje. "Mokomasis pulkas" turėjo vieną pralaimėjimą savo sąskaitoje.

Rungtynės prasidėjo taikliais "Mokomojo pulko" tritaškiais. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 4:9. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Žalgiris" prisivijo varžovus (8:9). Šeštą minutę "Žalgiris" paprašė minutės pertraukėlės, o rezultatas buvo lygus (12:12). Kėlinio pabaigoje persvarą įgijo "Žalgiris" (16:14).

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė "Mokomasis pulkas", sužaidus dvi minutes penkiais taškais pirmavo "Mokomasis pulkas" (16:21). Ketvirtą minutę, po geresnės šeimininkų atkarpos rezultatas tapo lygus (21:21). Kėlinio pabaigoje "Mokomasis pulkas" turėjo šešių taškų persvarą, bet taiklus "Žalgirio" metimas baigiantis pirmos rungtynių pusės laikui sušvelnino svečių persvarą iki trijų taškų (30:33).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (32:35). Baigiantis penktai minutei "Žalgiris" paprašė minutės pertraukėlės, o rezultatas buvo lygus (37:37). Kėlinio pabaigoje vėl persvarą susigrąžino "Mokomasis pulkas" (42:45).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes vis dar trimis taškais pirmavo "Mokomasis pulkas" (44:47). Šeštą minutę skirtumas padidėjo iki penkių taškų (46:51). Rungtynių pabaigoje "Mokomasis pulkas" išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 52:60.

5 taškai

KM „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Krepšiniofanai.lt 2“ komandą (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ įveikė „Alligator“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 gegužės 09 d., antradienis, 21:58 val.)„Mokomasis pulkas“ lengvai susidorojo su „Krepsiniofanai.lt 2“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Sportturas“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje: „Krepšinio komanda“ pergalė prieš „Mokomasis pulkas“ (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Valpainiai“ triuškinamu skirtumu įveikė „Mokomąjį pulką“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai peržengė KM „Žalgiris“ ekipos barjerą (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Dust2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 gegužės 09 d., antradienis, 20:11 val.)