LSMU ‒ „Statybų vizija“ vs Legama (63:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 17:35 val., peržiūros: 1160

Sausio 12 dieną, Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Įmonių lygos E pogrupio rungtynės tarp turnyrinės lentelės kaimynių – namuose žaidusios LSMU ‒ „Statybų vizijos“ komandos ir „Legamos“ krepšininkų. Iki šio susitikimo aikštelės šeimininkai savo sąskaitoje turėjo aštuonias pergales ir tris nesėkmes (8-3), tuo tarpu „Legamos“ sąskaitoje buvo viena pergale mažiau (7-4).

Rungtynių pradžioje LSMU ‒ „Statybų vizijos“ krepšininkai dėka iš eilės pataikytų trijų tritaškių metimų pirmavo 15:9. Visgi, po aštuonių M. Valaičio taškų „Legama“ persverė rungtynių rezultatą 18:19. Minimalų pranašumą svečiai išlaikė iki kėlinuko pabaigos, kurį laimėjo 21:22.

Antrajame ketvirtyje svečiai spurtavo ir nutolo septynių taškų pervsara 23:30. Tačiau, LSMU ‒ „Statybų vizija“, daugiausia D. Bakano pastangomis labai greitai persverė rezultatą savo komandos naudai 35:34. Kėlinukas baigėsi penkiais iš eilės „Legamos“ taškais, leidusiais svečiams išeiti į didžiąją pertrauką pirmaujant 35:39.

Nors ir žaidę tik penkiese, aikštelės šeimininkai puikiai kovojo ir A. Macio keturių dvitaškių metimų dėka, LSMU ‒ „Statybų vizijos“ krepšininkams pavyko persverti rezultatą 49:48. Tačiau geriau sužaista kėlinuko pabaiga leido „Legamos“ krepšininkams vėl pirmauti kėlinuko pabaigoje 54:58.

Ketvirtajame kėlinuke svečiams puikiai sekėsi atakuoti iš toli. Iš pradžių M. Valaičio ir A. Šukio tritaškių dėka „Legamos“ ekipai pavyko atitrūkti 63:72, o kėlinuko pabaigoje trys iš eilės T. Valatkevičiaus tritaškiai įtvirtino svečių pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 63:83 „Legamos“ krepšininkų naudai.

„Kaip įvertintumėte šio savaitgalio komandos rezultatus (vakar pralaimėta „Kauno švarai“, o šiandien laimėta prieš LSMU ‒ „Statybų viziją“)?

„Legamos“ treneris A.Vilpišauskas: „50 procentų ir vertinam. Vakar nesusirinkom visi, šiandien susirinkom mes, o priešininkai nesusirinko visi, taip ir sunku vertinti tuos pajėgumus. Laimėjom ir tiek žinių.“

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 28 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 18 tšk., Antanas Macys – 17 tšk. (16 atk. kam.)

Legama: Martynas Valaitis – 29 tšk., Arminas Šaulys – 15 tšk., Tomas Valatkevičius – 10 tšk.

„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)Paskutinėse šių metų rungtynėse „Ryterna“ pranoko LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 gruodžio 23 d., trečiadienis, 20:40 val.)Trisdešimties taškų persvarą išbarsčiusi „Legama“ vis dėl to triumfavo susitikime su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)