AONAS vs LITUANICA (27:89)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 05 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Lituanika nepaliko vilčių Aonas komandai

2013 balandžio 05 d., Penktadienis, 22:44 val., peržiūros: 2310

2013-04-05 dieną, Pavasario Sport turas pirmenybėse, VRM sporto salėje susitiko Aonas (šeimininkai) ir Lituanika (svečiai). Rungtynės kuriose komandos buvo skirtingo pajėgumo vyko į "vieną pusę". Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 4:18. Antrąjame Lituanika dar labiau padidino apsukas ir padidino skirtumą iki keturiasdešimties taškų – 8:48. Trečiasis kėlinys ir dar labiau leido svečiams padidinti skirtumą ir po trijų ketvirčių – 17:66. Ketvirtasis kėlinys jau buvo rezultatyvus abiems komandoms, tačiau Lituanika ir šį ketvirtį laimėjo ir galutinis šių rungtynių rezultatas – 27:89 (4:18, 4:30, 9:18, 10:23).

Rungtynės prasidėjo Lituanikos atkarpa 9:0, o tuomet pirmuosius taškus šeiminikams pelnė E.Barkauskas. Dar septynis taškus pridėjo Lituanika ir rezultatas jau – 2:16. Abu baudos metimus prametė L.Grubevičius, o du taškus savo komandai pridėjo P.Vosgirdas ir rezultatas jau – 2:18. Kėlinį metimu iš vidutinio nuotolio pabaigė Ž.Balčius ir po pirmo ketvirčio – 4:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo neįtikėtina svečių atkarpa – 0:24. Prie šios atkarpos daugiausiai prisidėjo A.Šimaitis – 6 taškai, D.Zalobaitis – 5 ir A. Grigaliūnas taip pat 5 taškai. Po šios įspūdingos atkarpo rezultatas tapo jau – 4:42. Du taškus pelnė Š.Kebeikis, o trimis taškais atsakė svečių komanda ir rezultatas – 6:45. Dar du taškus pelnė L.Grubevičius, o svečiai pelnė dar tris ir po dviejų kėlinių – 8:48.

Trečiąjame kėlinyje šešis taškus iš eilės surinko Lituanika, o dviem baudos metimais atsakė L.Lialys. Du taškus pelnė R.Grigaliūnas, tritaškiu atsakė tas pats L.Lialys ir rezultatas – 13:56. Atkarpą 2:6 laimėjo svečiai ir skirtumas dar labiau padidėjo. Iki ketvirčio pabaigos dar keturis taškus pelnė svečiai, du šeimininkai ir po trijų kėlinių – 17:66. Beje trečiąjame kėlinyje šeimininkai pelnė daugiau taškų negu per pirmus du.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir komandos vis keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau Lituanika vistiek sugebėjo padidinti pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 27:89.

Po rungtynių nugalėtojų treneris D.Maciulevičius sakė – Matėm jau prieš rungtynes, kad šioje komandoje daug jaunimo, bet galvojom, kad čia bus kaip dažnai pasitaiko, jauni bet labai greiti ir turintys fizinėjos jėgos. Na čia nebuvo nei tokio greičio, nei tos fizinės jėgos, bet jei ir toliau, judės, sportuos tai gal ir gausis iš jų kokia komanda. Paklaustas kokie tikslai pavasario taurėje sakė – Grupėj, tai dabar žaidžiam su kiekviena komanda, o kad paskui išeisim į kažkokią taurę, tai išeisim, o į kurią pamatysim. Žaisim kaip žaisim, didelių tikslų nekeliam.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Ričardas Grigaliūnas (22, 24 naud. bal., 12 atk. kam.), Rimvydas Miliauskas (13, 20 naud. bal.), Andrius Okulič-Kazarinas (13, 21 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Linas Lialys (12, 11 naud. bal.), Matas Zabiela (4), Šarūnas Kebeikis (3, 5 naud. bal.) taškai.

"Lituanica" po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą prieš BC "Kolegas" (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:59 val.)Jaunųjų komandų dvikovoje triumfavo BC "Kolegos" (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 20:44 val.)''Energijos sistemų servisas'' žengė į pusfinalį (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)"Aonas" ir vėl neišvengė sutriuškinimo (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 22:41 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Autotoja & Ekodora" nugalėjo "Lituanica" ekipą (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 23:32 val.)Per kėlinį išbarstę dviženklę taškų persvarą, BC "Liuksas" turėjo pripažinti "Lituanicos" pranašumą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:02 val.)