Kleboniškio „Vilkai“ vs Lituanica (38:83)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 26 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“

2016 sausio 26 d., Antradienis, 23:42 val., peržiūros: 1208

Sausio 26 dieną, antradienį, S. Lozoraičio vidurinėje mokykloje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko antrojo etapo P pogrupio ekipos, namuose žaidę niekaip rakto į pergales iki šiol neradę Kleboniškio „Vilkai“ (0-12) ir svečiai, „Lituanica“ (6-7) krepšininkai.

Jau nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje pradėjo dominuoti „Lituanicos“ krepšininkai. Nors šeimininkai ir pelnė pirmuosius taškus rungtynėse, tačiau vėliau sekė pralaimėta atkarpa 0:22. Po šio smūgio Kleboniškio „Vilkai“ taip ir neatsigavo ir pralaimėjo pirmąjį ketvirtį 8:31.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė ir sužaidus septynias minutes jame, „Lituanica“ jau buvo įgijusi trisdešimties taškų pranašumą 14:45. Kėlinuko pabaigoje svečiai dar pridėjo kelis taškus ir į didžiąją pertrauką ilsėtis išėjo esant rezultatui 16:49.

Trečiasis ketvirtis nieko nesiskyrė nuo pirmų dviejų. Ir toliau aikštelės šeimininkai metė vieną netaiklų metimą po kito, o tuo puikiai naudojosi svečiai, rengę vieną po kitos greitas atakas. Po trijų ketvirčių rezultatas jau buvo 28:67.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, tačiau rezultatas nedidėjo tokiais tempais. „Lituanica“ šiose rungynėse lengvai pasižaidė, o Kleboniškio „Vilkams“ pirmosios pergalės dar teks palūkėti. Galutinis rungtynių rezultatas 38:83.

„Šiose rungtynėse prieš varžovus laimėjote didesne persvara nei pirmajame susitikime, ar tai reiškia, kad šiandien geriau sužaidėte?“

Šiose rungtynėse nežaidęs, tačiau komandai nuo suoliuko vadovavęs D.Maciulevičius: „jo, šiandien nežaidė senukai, kurie per salę lėčiau kamuolį varosi, tai netrukdė jauniem bėgti į priekį, dėl to lengvai pabėgom ir užpuolėm“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kleboniškio „Vilkai“: Marius Geštautas – 9 tšk., Remigijus Kuncevičius – 8 tšk., Svajūnas Murauskas – 8 tšk.

Lituanica: Andrius Okulič-Kazarinas – 20 tšk., Gediminas Šuklevičius – 17 tšk. (16 atk. kam.), Dmitrij Kvitka – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Donatas Zalobaitis – 11 tšk.

„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)Nebajeris susitvarkė su Kleboniškio „Vilkais“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)