BK Centre vs Sporto manija '98 (50:76)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 18 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija 98“ antroje rungtynių pusėje įveikė „BK Centre“ ir pateko į ketvirtfinalį

2015 balandžio 18 d., Šeštadienis, 18:12 val., peržiūros: 948

Balandžio 18 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „BK Centre“ priemė svečius „Sporto maniją '98“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi minutes „BK Centre“ paprašė minutės pertraukėlės (2:3). Po jos komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes vieno taško persvarą turėjo „Sporto manija '98“ (6:7). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „BK Centre“ (12:7). Šeštą minutę spurtą pradėjo „Sporto manija '98“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (12:13). Baigiantis septintai minutei „BK Centre“ pasivijo varžovus (13:13). Aštuntą minutę dar vieną spurtą surengė „Sporto manija '98“, kurie pelnė 12 taškų be atsako (13:25). Baigiantis kėliniui „BK Centre“ sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (15:25).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes komandos sužaidė nerezultatyviai (16:25). Dar po minutės komandas skyrė 10 taškų (18:28). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „BK Centre“. Taškus daugiausiai dvitaškiais su varžovų pražangom rinkę šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako (30:28). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (30:30). Paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes geriau sužaidė „BK Centre“, kuriems pavyko įgyti trijų taškų pranašumą (37:34).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes „Sporto manija '98“ pasivijo varžovus (37:37). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „BK Centre“ (42:37). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „BK Centre“ puolimas visiškai užstrigo. Šeštą minutę „Sporto manija '98“ pasivijo varžovus (42:42), o per likusį kėlinio laiką svečiai tik didino savo pranašumą. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė devyni taškai (42:51).

Pirmas keturias ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Sporto manija '98“, o patys svečiai pelnė aštuonis taškus (42:59). Baigiantis penktai minutei pirmus taškus ketvirtyje pelnė „BK Centre“ (44:59). Po šio metimo „Sporto manija '98“ toliau didino persvarą. Po dar 11 taškų be atsako komandas skyrė 26 taškai (44:70). Likus trims minutėms antras „BK Centre“ žaidėjas gavo penktą pražangą, o šešiese į rungtynes atvykę šeimininkai liko aikštėje keturiese. Paskutinę kėlinio minutę „Sporto manija '98“ padidino persvarą iki 29 taškų (47:76). Netrukus tritaškį pataikė „BK Centre“ (50:76). Likus 13 sekundžių dar vienas „BK Centre“ žaidėjas gavo penktą pražangą ir šeimininkai liko trise. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:76.

„Sporto manija '98“ pateko į ketvirtfinalį, kuriame susikaus su „Komanda X“. Rungtynės turėtų vykti balandžio 21 dieną 20:15 „Varpo“ gimnazijoje.

„Sporto manijos '98“ komandos treneris Artūras Darašas: „Smagu. Šiandien komanda padarė viską ką liepiau ir ką prašiau. Komanda šiandien buvo užsivedusi. Varžovai šiandien irgi neblogai kovojo, gale tik rungtynių gal truputi praščiau, išsibaudavo.“ Paklaustas, kiek įtakos pergalei turėjo taktinis pasiruošimas, treneris atsakė: „Sekėsi keli dalykai, gynybos keli variantai gerai šiandien sekėsi, o tada ir užpulti lengvai. Vaikai tokie yra, kad kai pajunta grobį tada žaidžia dar geriau ir jiems sekasi labai gerai viskas.“ Paklaustas, ar jau žiūrėjo su kuo susitiks kitame etape, treneris atsakė: „Dar ne.“

„BK Centre“ komandos treneris Boris Karebin: „Yra viena labai gera naujiena šiandien. Justas Furmanavičius yra tarp visų žvaigždžių Amerikoje NCAA lygoje. Jis pateko tarp 15 geriausių Amerikos koledžų žaidėjų. “ Paklaustas, apie šiandien dienos rungtynes ką galvoja, treneris atsakė: „Šiandien mes turėjome laimėti, bet turėjome daug problemų su pražangomis. Ketvirtame kėlinyje buvome priversti žaisti keturiese dėl surinktų daug pražangų.“

BK Centre: Kiril Abramtsov – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Ugnius Drulia – 11 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Zokas – 9 tšk.

Sporto manija '98: Domantas Oksas – 22 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Šimkus – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Ignas Pikas – 12 tšk. (9 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

„Sporto Manija `98“ neturėjo vargo su „Kauno Rami-2“ ekipa. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Kovoje dėl antrosios vietos grupėje pranašesni buvo „BK Centre“ krepšininkai.“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 00:55 val.)„Žaliai-Balti“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 20:57 val.)„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Rind“ po atkaklios kovos įveikė jaunuosius varžovus (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:12 val.)„KMAIK“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 21:10 val.)