Komanda X vs LCP KK „Partizanas“ (60:43)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 20:10 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Spurtas lemiamame ketvirtyje leido „Komandai X“ pasiekti pergalę

2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 04:06 val., peržiūros: 1097

Antradienį, vasario 2 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės rungtynės tarp O pogrupio komandų – vietos „Komandos X“ bei svečių „LCP KK „Partizanas“. Didžiąją rungtynių dalį šiose rungtynėse pirmavo būtent šeimininkų ekipa ir pirmoje rungtynių pusėje turėjo solidų pranašumą, tačiau jį iššvaistė ir tuomet svečių ekipa pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Vis tik, ketvirtąjį kėlinį „Komanda X“ pradėjo 16:0 spurtu ir padėjo tašką šiose rungtynėse.

Pirmieji taškus šiose rungtynėse pelnė LCP KK „Partizanas“, o tuo pačiu atsakė ir aikštės šeimininkai. Tuomet sekė svečių ekipos tritaškis, kuris leido įgyti trijų taškų atotrūkį. Tuomet 8:0 atkarpą laimėjusi „Komanda X“ persvėrė rezultatą, tačiau neilgam. Tuomet septynis paeiliui taškus pelnė svečių ekipa bei vėl įsiveržė į priekį. Vis tik, kėlinuko pabaiga kiek sėkmingesnė buvo šeimininkų ekipai, kurie netrukus susigrąžino pranašumą į savo rankas ir po pirmojo ketvirčio turėjo keturių taškų atotrūkį – 17:13. Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu LCP KK „Partizanas“ ekipos dvitaškiu, bet tuomet sekė du paeiliui „Komandos X“ tritaškiai, kurie leido įgyti jau aštuonių taškų atotrūkį. Likusi kėlinuko dalis buvo itin nerezultatyvi, tačiau svečiams pavyko kiek apkarpyti atsilikimą, tad rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:22.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais LCP KK „Partizanas“ ekipos tritaškiais, į ką jų varžovai sugebėjo atsakyti tik vienu taikliu baudos metimu, o tuo pasinaudoję svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo. Tuomet šeimininkai pelnė tris taškus bei vėl įgijo saugesnį pranašumą, bet netrukus rezultatą išlygino svečių ekipa, o galiausiai jį ir persvėrė. Vis tik, kėlinuką dviem taikliais dvitaškiais užbaigė „Komanda X“ ir po trijų kėlinių vis dar buvo priekyje – 38:36. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 16:0 ir susikrovė pamatus pergalei. Pirmuosius taškus šiame kėlinyje svečių ekipa pelnė tik sužaidus apie septynias minutes, taigi šansų išsigelbėti buvo nedaug. Vis tik, svečiai dar bandė kabintis į rungtynes bei sumažino atsilikimą iki 11-os taškų, tačiau vėliau jų tritaškiai metimais skriejo pro šalį, o galiausiai rungtynes „Komanda X“ užbaigė pelnydami šešis taškus be atsako. Galutinis rungtynių rezultatas 60:43.

M.Kaziulis („Komanda X“):
„Ketvirtajame kėlinyje galiausiai susikaupėm, kompensavom lyderio netektį. Šįkart visi sužaidėm neblogai ir laimėjom, „atlošėm“ praeitą pralaimėtą mačą. Už varžovus, ko gero, kamuolius geriau kovojom, pataikėm baudos metimus labai gerai, tad tai ir būtų pagrindinės priežastys“.

Komanda X: Mantas Gumbaravičius – 14 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Kaziulis – 12 tšk., Tomas Kursevičius – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Matas Brinkis – 8 tšk., Justinas Kožemiakinas – 6 tšk.

„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)“Komanda X” iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:21 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„BuyPCgame.eu“ po didžiosios pertraukos išsprendė reikalus su „Komandos X“ penketuku (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 23:36 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)„KMAIK“ iškovojo dramatišką pergalę (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 05:16 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų. (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:27 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)