BC „Rhino“ ‒ 1 vs Promatecha (59:65)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 gegužės 05 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Promatecha“ vos neišleido pergalės iš rankų rungtynėse prieš BC „Rhino“ ‒ 1

2024 gegužės 05 d., Sekmadienis, 17:18 val., peržiūros: 102

Gegužės 5 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ taurės 2024 rungtynės tarp BC „Rhino“ – 1 (0-2) ir „Promatecha“ (1-2) ekipų.

Rungtynes BC „Rhino“ – 1 pradėjo trimis tritaškiais ir iškart tolo 9:0. Bet tada šeimininkų puolimas visiškai sustojo, o tuo pasinaudojusi „Promatecha“ persvėrė rungtynių svarstykles ir laimėjo pirmąjį kėlinuką 14:18.

Antrame kėlinyje po dviejų tritaškių svečiai jau tolo dviženkle persvara 16:26. Vėliau abi ekipos sunkiai rado kelius link varžovų krepšio, o kėlinukas pasibaigė esant rezultatui 20:33.

Trečiajame kėlinuke T.Pertikas pataikė tris tolimus metimus, kelis rezultatyvius prasiveržimus pridėjo M.Čiapas, o tai leido BC „Rhino“ ‒ 1 kiek priartėti. Po trijų kėlinių 40:44.

Lemiamame kėlinyje po M. Čiapo metimų šeimininkai persvėrė rungtynių svarstykles 50:48. Visgi, kelis metimus pataikė N.Aleknavičius, tritaškį pridėjo T.Rimavičius, kas leido „Promatecha“ ekipai iškovoti pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 59:65 (14:18, 6:15, 20:11, 19:21).

Tadas Rimavičius

Tik po pratęsimo „Promatecha“ įrodė pranašumą prieš „Žalgirio KA-3“ ekipą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:52 val.)„Kaunas Mayhem ‒ 2“ rungtynių antroje pusėje įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 komandą (2024 balandžio 30 d., antradienis, 20:25 val.)„Promatecha“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Kaunas Mayhem ‒ 2“ komandą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Potencialas“ pergalingai pradėjo penktadienį (2024 balandžio 26 d., penktadienis, 20:21 val.)„Dust2“ nesunkiai įveikė „Promatecha“ ekipą (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:42 val.)BC „Rhino“ ‒ 1 paskutinėse grupės rungtynėse skėlė antausį „Dust2“ ekipai (2024 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Potencialas“ lengvai įveikė „Promatechą“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:02 val.)A. Luckaus benefisas ketvirto kėlinio pradžioje atnešė „ICE“ ekipai pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 20:21 val.)