LCP KK „Partizanas“ vs Ragai (69:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

LCP KK „Partizanui“ nepadėjo namų sienos prieš „Ragai“

2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 00:46 val., peržiūros: 1120

Gruodžio 7 dieną, pirmadienį, Žiburio pagrindinėje mokykloje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitko 2 etapo, O pogrupio komandos, kol kas vienas rungtynes sužaidusi „Ragai“ (1/0) ir dar pergalės skonio nepajutusi LCP KK „Partizanas“ (0/3) ekipos. Pirmąjį kėlinį geriau sužaidusi „Ragų“ ekipa, neleido mažinti savo persvaros ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatų – 69:85.

Kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai, komandoms niekaip nepavyko užbaigti atakų sėkmingais metimais. Po dviejų minučių pirmuosius taškus rungtynėse pelnė „Ragų“ komanda. Dviem tolimais metimais pradėjusi rungtynes svečių ekipa išsiveržė į priekį rezultatu – 0:6. Netrukus šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu, tačiau po to sekė dar septyni „Ragų“ komandos žaidėjų taškai. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė jau vienuolika taškų. LCP KK „ Partizanas“ niekaip nenudengė perimetro žaidėjų, kurie bombardavo jų krepšį taikliais tolimais šūviais. Baigiantis kėliniui svečių ekipa dar septyniais taškais padidino savo pranašumą ir po pirmojo kėlinio turėjo net septyniolikos taškų „pliuso“ – 9:26.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais. Skirtumas tarp komandų pernelyg nedidėjo, kadangi gynyboje komandos perdaug nesistengė. Komandos keisdavosi taikliais metimais, taip pat klaidomis, ar išprovokuotomis pražangomis. Tiesa, „Partizanas“ pradėjo vytis savo varžovus įpusėjus kėliniui, tačiau tai pajutę „Ragai“ vėl įjungė aukštesnę pavarą ir atstatė savo pranašumą iki saugios penkiolikos taškų ribos. Kaip bebūtų „Partizanas“ niekaip nepasidavė ir kėliniui pasibaigus turėjo vos dešimties taškų deficitą. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo – 39:49.

Pirmieji trečiojo kėlinuko taškai priklausė „Partizanui“, kurie po ilgo laiko tarpo sumažino skirtumą iki vienženklės ribos. Po to sekė S. Rupšio tritaškis ir šeimininkai grįžo į rungtynes. Tiesa tada sekė dešimties taškų spurtas iniciuotas „Ragų“ ekipos ir „Partizanai“ vėl grįžo į pradinę padėtį. Pastariesiems niekaip nesisekė sumažinti skirtumo. S.Rupšys neatlaikęs įtampos taip pat susilaukė ir techninės pražangos. Svečiai tuom pasinaudojo ir dar labiau padidino savo pranašumą. Mini-spurtą surengę šeimininkai sumažino skirtumą iki vienuolikos taškų, tačiau tai situacijos pernelyg nekeitė, po trečiojo kėlinio „Ragai“ pirmavo – 55:66.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo griausmingai. Aštuonis taškai be atsako ir beveik dvidešimties taškų persvara leido pastariesiems atsipalaiduoti. Po vieno epizodo M. Kazakaitis nesuvaldė savo emocijų ir taip pat buvo nubaustas technine pražanga. „Ragams“ tai nesudarė didelių problemų ir pergalės iš rankų nepaleido. Rungtynes užtikrintai laimėjo „Ragai“ rezultatu – 69:85.

Ragų treneris P.Randakevičius trumpai juokaudamas: laimėjo padrikas puolimas

Naudingiausi žaidėjai:

LCP KK „Partizanas“: Matas Brinkis – 17 tšk., Tomas Gudas – 14 tšk., Povilas Urbonas – 14 tšk.

Ragai (S): Lukas Marčiulionis – 22 tšk., Martynas Balkus – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Kazikaitis – 15 tšk., Justas Bagurskis – 13 tšk., Donatas Želvys – 10 tšk.

LCP KK „Partizanas“ panaikino solidų deficitą ir pratęsime įveikė „Ragus“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:30 val.)LCP KK „Partizanas“ nereikėjo daug pastangų nugalėti Komanda X (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Green Death“ vos neprisižaidė su „Ragų“ penketuku (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:37 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Komandos X“ penketui pavyko įveikti „Ragų“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 21:56 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)