KAUNO SRC vs SPORTO MANIJA & OTO (111:96)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

Kauno SRC atlaikė paskutinių minučių spaudimą ir išlaikė pranašumą prieš Sporto Maniją & OTO

2012 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 00:52 val., peržiūros: 2972

Gruodžio 13 dieną, B lygos dvikovoje, Prekybos ir verslo mokykloje susitiko Kauno SRC (šeimininkai) ir Sporto Manija & OTO (svečiai). Ypatingai rezultatyviose rungtynėse, kuriose visą laiką pirmavo SRC krepšininkai, svečiams nepavyko sukurti nieko pavojingesnio ir teko pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu – 111:96 (28:20, 24:24, 37:25, 22:27).

Rungtynes 9:0 pradėjo šeimininkai, kai savo komandos taškų sąskaitą dvitaškiu atidarė Paulius Grigaitis. Tritaškį pataikė SRC, keturiais taškais atsakė Sporto Manija ir skirtumas šeši taškai – 12:6. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet tris surinko šeimininkai, o šešiais atsakė svečiai ir skirtumas tik trys taškai – 17:14. Atkarpa 8:2 spurtavo SRC ir skirtumas pasiekė devynis taškus – 25:16. Iki kėlinio pabaigos tą skirtumą Sporto Manija sumažino vienu tašku ir po pirmo kėlinio – 28:20.

Antrą kėlinį keturiais taškai paeiliui pradėjo svečiai, du pelnė šeimininkai ir dar keturis svečiai ir skirtumas vos du taškai – 30:28. Atkarpa 7:2 kurią laimėjo SRC ir skirtumas vėl šoktelėjo iki septynių – 37:30. Po penkis taškus pelnė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Toliau jau septynis taškus sumetė Sporto Manija, o dviem atsakė SRC ir skirtumas vėl vos du taškai – 44:42. Per kitą minutę svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau kėlinio pabaigą daug užtikrinčiau sužaidę SRC nutolo – 52:44.

Trečią kėlinį 8:4 pradėjo šeimininkai ir pirmą kartą skirtumas tapo dviženklis – 60:48. Keturis taškus surinko Tomas Čerba, o septynis šeimininkų komanda ir skirtumas tapo jau penkiolika taškų – 67:52. Du taškus pelnė tas pats Tomas Čerba, o du tritaškius pataikė Karolis Tarvydas ir skirtumas tapo jau 19 taškų. Du taškus pelnė Elvinas Kalūginas, o aštuonis sumetė šeimininkai ir rezultatas jau – 81:56. Du taškus pelnė Paulius Grigaitis, o dviem baudos metimais atsakė Edvinas Adomaitis – 83:58. Po kelias sėkmingas atakas apsikeitė komandos ir skirtumas pasikeitė nežymiai – 89:63. Kėlinį šešiais taškais užbaigė Sporto Manija ir po trijų kėlinių – 89:69.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių šešiais taškais ir skirtumas tapo šešiolika taškų – 89:75. Du tritaškius pataikė SRC, o dvitaškį pelnė svečiai ir skirtumas padidėjo iki 95:77. Aštuonsi taškus paeiliui sumetė Sporto Manija ir skirtumas sumažėjo iki dešimties – 95:85. Penkis taškus sumetė šeimininkai ir pelnė šimtąjį tašką – 100:85. Po penkis taškus pelnė komandos ir skirtumas išliko 15 taškų – 105:90. Iki kėlinio pabaigos komandos apsikeitė po šešis taškus ir galutinis rungtynių rezultatas užtikrinta SRC klubo pergalė – 111:96.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – manau galbūt buvom stipresni, vietomis galvojau kad rezultatas gali išsilygint, nes žaidimas buvo labai banguotas, tai užžaidžiam, tai atsipalaiduojam, bet manau tas atsipalaidavimas buvo todėl kad rezultatas visą laiką buvo didokas, o priešininkai atsipalaiduot neįpatingai leido, jei būtų dar labiau pasistengę galėjo ir intriga būt.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Karolis Tarvydas (29, 19 atk. kam., 36 naud. bal.), Aidas Makūnas (27, 5 rez.perd., 25 naud. bal.), Tomas Butkus (26, 29 baud. bal.), Edvinas Adomaitis (10), Laimonas Garnelis (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Paulius Grigaitis (21, 13 atk. kam., 27 naud. bal.), Renatas Issak (21, 23 naud. bal.), Tomas Čerba (15, 13 atk. kam., 8 rez. perd., 5 ispr. pr., 22 naud. bal.), Elvinas Kalūginas (13, 19 naud. bal.), Rytis Adžgauskas (12, 12 atk. kam., 24 naud. bal.), Rokas Barkauskas (10) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

BreaThe2012 gruodžio 16 d., 12:18 val.

o kaip tu galvoji keliese buvo sporto manijos zaidejai? turbut kad irgi 6

birutis2012 gruodžio 15 d., 17:30 val.

pyzda maladiec 6 patvarket.... trvydas zweriskai...

"ARV - Auto" neatsilaikė prieš "Sporto Maniją - Oto" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:19 val.)Kauno "SRC" ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:29 val.)"Kauno SRC" nutraukė pralaimėjimų seriją (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 04:55 val.)"Kauno SRC" ir antrą kartą įveikė "Sporto manijos & Oto" ekipą (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 22:27 val.)Po nervingų ir dramatiškų paskutiniųjų sekundžių "Kauno SRC" išplėšė pergalę, bei pateko į pusfinalį (2013 kovo 20 d., trečiadienis, 23:22 val.)Bokštuva po atkaklios kovos palaužė Sporto manija & oto (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:47 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Sporto manija & Oto" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)"Bokštuva" trečiajame ketvirtyje palaužė "Kauno SRC" pasipriešinimą ir per žingsnį priartėjo prie "B" lygos finalo (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 23:59 val.)Įtemptose rungtynėse "United" po pratęsimo nugalėjo "Sporto Manija & Oto" ekipą (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 00:06 val.)"Kauno SRC" visa galva pranoko "Šilainius" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:12 val.)