ASU vs Baltic Transline (90:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ antrą kartą susidorojo su „Baltic Transline“ ir žengė į ketvirtfinalį

2016 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 21:31 val., peržiūros: 1141

Ketvirtadienį, kovo 17 dieną, ASU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „ASU“ ir svečių „Baltic Transline“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau žaidę svečiai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau nuo antrojo ketvirčio iniciatyvą į savo rankas perėmę aikštės šeimininkai vėliau atotrūkį tik didino, ko pasekoje iškovojo pergalę bei kelialapį į ketvirtfinalį. 90:69 (16:19, 24:17, 22:14, 28:19).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavę svečių krepšininkai iškart įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau ilgai netrukus du tolimus metimus iš eilės pataikęs V.Levanauskas sumažino savo komandos atsilikimą iki trijų taškų. Kiek vėliau „Baltic Transline“ ekipos krepšininkai ir vėl šiek tiek atitrūko, bet pernelyg toli varžovų nepaleidę „ASU“ žaidėjai pirmą kėlinuką baigė turėdami trijų taškų atsilikimą. 16:19.

Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje uraganinį puolimą pademonstravęs G.Šreiberis surinko šešis taškus iš eilės, taip padedamas „ASU“ rezultatą išlyginti. Kiek vėliau sekė aikštės šeimininkų spurtas 8:0, kurio dėka jiems pavyko atitrūkti. Vis tik, artėjant ilgajai pertraukai rezultatyvią atkarpą sužaisti spėję „Baltic Transline“ ekipos žaidėjai sumažino atsilikimą iki keturių taškų. 40:36.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingai žaidę svečių ekipos krepšininkai dar sugebėjo rezultatą išlyginti, tačiau pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai surengė atsakomajį spurtą 10:0 bei padidino atotrūkį iki dešimties taškų. Kiek vėliau „Baltic Transline“ dar bandė vytis varžovus pavieniais metimais, tačiau iki trečiojo kėlinuko pabaigos „ASU“ sugebėjo išlaikyti dviženklį pranašumą. 62:50.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiams dar pavyko pademonstruoti šiokius tokius atsigavimo ženklus, tačiau juos tuoj pat numalšino aikštės šeimininkų spurtas 8:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvidešimties taškų. Nuo šio momento „Baltic Transline“ galutinai palūžo ir nugalėtojas tapo aiškus. Likęs laikas buvo tik formalumas, tačiau ir jį sėkmingai sužaidę „ASU“ žaidėjai išsaugojo solidų pranašumą. 90:69.

Po pergalės Ramunė Liaugminienė kalbėjo: „Pergalę lėmė nusiteikimas ir nenoras sekmadienį dar kartą susitikti su šia komanda. Negalėčiau pasakyti, kad varžovai buvo poros favoritai, nes laimėjome ir pirmas rungtynes. Pradžia buvo labai sunki ir tikrai negalėjau net mintyse pagalvoti laimėsime, ar ne“.

„ASU“: Vaidotas Levanauskas – 28 tšk., Giedrius Šreiberis – 27 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Trumpickas – 11 tšk.

„Baltic Transline“: Modestas Paršeliūnas – 19 tšk. (14 atk. kam.), Darius Kisielius – 12 tšk. (8 išpr. praž.), Mantas Klupšas – 9 tšk.

„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„Baltic transline“ nukovė spartiečius (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:45 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Baltic Transline“ parklupdė „Hidraulines sistemas“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 17:25 val.)