RENVERSA vs KAUNO SRC (70:109)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 25 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

Į rungtynes vangiai rinkęsi "Renversos" krepšininkai patyrė nesėkmę

2012 vasario 25 d., Šeštadienis, 19:23 val., peržiūros: 3541

Šeštadienį (02.25), Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi D „Iššūkio“ taurės pogrupio komandos „Renversa“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC“ (svečiai) ekipos. Negausiai į rungtynes susirinkę šeimininkų krepšininkai jau antrajame ketvirtyje prarado iniciatyvą ir galiausiai turėjo pripažinti svečių pranašumą. Rungtynių rezultatas – 70:109 (12:19, 14:28, 24:26, 20:36).

Pirmą kėlinį šiek tiek geriau pradėjo šeimininkai, po M. Narbuto tritaškio ir dvitaškio jie turėjo minimalų pranašumą. Tačiau tada prabilo svečių komandos atakų organizatorius A.Makūnas, kuris pelnė 10 taškų iš eilės, o po P. Glaniaukos dvitaškio svečiai įgijo 9 taškų pranašumą. Bet tada šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir sumažino skirtumą, tiesa po šio spurto šeimininkai prarado savo vidurio puolėją, T. Stonį, kuris patempė čiurną. Komanda rungtynes turėjo tęsti keturiese, nes neturėjo atsarginių žaidėjų. Kėlinį komandos užbaigė nerezultatyviai, o svečiams nepavyko įgyti didesnio pranašumo žaidžiant prieš 4 varžovus, atrodė, kad dabar jiems dar sunkiau žaisti. Rezultatas po kėlinio – 12:19.

Antrajame ketvirtyje T.Stonys grįžo į aikštę, kad padėtų savo komandai nors jam ir sunkiai sekėsi peršlubuoti salę. Taigi šeimininkai vedini savo žaidžiančiojo trenerio S.Korolkov, pelniusio 10 taškų, sugebėjo išlaikyti intrigą rungtynėse ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 24:26. Tačiau tada svečiai pradėjo aktyviau gintis, o šeimininkai klysti, tai leido jiems perimti daug kamuolių ir pelnyti taškus greitomis atakomis, taip svečiai sugebėjo surengti neįtikėtiną spurtą 0:20 ir po dviejų kėlinių jie turėjo 21 taško pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 26:47.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sulaukė pastiprinimo, prie komandos prisijungė J.Grigaras ir R.Švagždys. Tačiau kėlinio pradžioje didelės naudos jie neatnešė ir tai leido svečiams dar labiau didinti pranašumą. Kėlinio pradžią jie laimėjo 6:14. Tačiau tada šeimininkai surengė tritaškių konkursą ir pataikė 6 tolimus metimus kėliniui artėjant į pabaigą. R.Švagždys pataikė du, S.Korolkov pataikė 3, vieną iš jų nuo lentos, o J.Grigaras pridėjo vieną, bet jis į krepšį įkrito tik po to, kai atsimušė į lentos viršų. Po viso šito tritaškiu kėlinį užbaigė ir svečių žaidėjas M.Čeponis, taip neleisdamas šeimininkams laimėti šio ketvirčio. Rezultatas po ketvirčio – 50:73.

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo sumažindami skirtumą iki 20 taškų, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko nuveikti. Vėliau svečiai tik dar labiau didino skirtumą. Šiandien jų komandoje taškais pasižymėjo visi 10 aikštelėje pasirodžiusių krepšininkų. Šimtąjį tašką pelnė M.Čeponis. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 70:109.

Po rungtynių „Renversa“ komandos treneris, Sergej Korolkov sakė: "Keturiese prieš penkis nelaimėsi. Pradžioje kol dar buvom nepavargę priešinomės, bet tai buvo neilgai. “

„Kauno SRC“ komandos treneris, Algirdas Žadeikis sakė: „Pradžioj sunkiai sekėsi žaisti prieš keturis varžovus, nes yra sunku psichologiškai skriausti keturis priešininkus. Ir tikrai mano komanda net pasimetė, kaip nemoka žaisti prieš keturis. O tada, ačiū Dievui, atėjo penktas, pasijungė, ir tada mums geriau buvo.“

"Renversos" komandoje labiausiai išsiskyrė Sergej Korolkov 25 tšk. (5 rez. perdavimai), Ramūnas Švagždys 17 tšk., Mantas Narbutas 9 tšk.

"Kauno SRC" į pergalę vedė Aidas Makūnas (6 rez. perdavimai, 6 perimti kamuoliai) ir Mindaugas Dilys (10 atkovotų kamuolių) pelnę po 21 tšk., Marius Čeponis 19 tšk., Martynas Mikšys 15 tšk. (17 atkovotų kamuolių), Povilas Glaniauskas 14 tšk.

jau zinau kas cia toks raso :D

"Renversos" pergalei prireikė pratęsimo (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:11 val.)"Bresta" nesunkiai įveikė "Renversą" (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 20:45 val.)"Bresta" laimėjo išlikimo rungtynes prieš "Renversą" (2012 kovo 16 d., penktadienis, 23:24 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkę "Kauno SRC" išsaugojo persvarą savo pusėje iki susitikimo pabaigos (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 23:14 val.)"Renversa" pasiekė nelengvą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:55 val.)"Solum grindys" žengia į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Darbas" neatsilaikė prieš "Renversą" (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 23:35 val.)"Solum Grindys" atsirevanšavo "Renversai" (2012 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)Po dramatiškų rungtynių "Kauno SRC" pasiekė pergalę (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Renversa" po atakaklios kovos iškovojo pergalę (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 17:38 val.)