Old Galera vs Rimo & Patikima linija (77:80)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 26 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

R. Malecko tritaškis paskutinę sekundę atnešė „Rimo & Patikima linija“ ekipai kelialapį į finalą

2024 gegužės 26 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 118

Gegužės 26 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ Mažosios taurės 2024 pusfinalio rungtynės tarp „Old Galera“ ir „Rimo & Patikima linija“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po šešių iš eilės G. Kurtinaičio taškų „Old Galera“ iškart tolo 15:8. Visgi, vėliau „Rimo & Patikima linija“ žaidimą aplygino, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 25:19.

Antrasis kėlinukas prasidėjo trimis iš eilės G. Kurtinaičio tolimais šūviais, po kurių šeimininkai įgijo dviženklę persvarą 34:22. Visgi, tada svečius į priekį patraukė rezultatyviai sužaidę Š.Bartulis ir R.Maleckas, o „Rimo & Patikima linija“ artėjo iki 44:39.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė svečiai, kurie pasinaudoję kiek užstrigusiu varžovų puolimu persvėrė rungtynių rezultatą ir po trijų kėlinių buvo priekyje 59:60.

Lemiamas kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau jam įpusėjus po dviejų metimų „Rimo & Patikima linija“ įgijo keturių taškų pranašumą 63:67. Visgi, J.Fiodorovičius dviem tritaškiais lygino rezultatą 69:69. Ir toliau kova aikštelėje vyko taškas į tašką, o likus 15 sekundžių rezultatas buvo lygus 77:77, o paskutinė ataka priklausė „Rimo & Patikima linija“ ekipai, kuri baigėsi tiksliu R. Malecko tritaškiu su sirena. Galutinis susitikimo rezultatas 77:80 (25:19, 19:20, 15:21, 18:20).

10 atk. kam.

„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Limobus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:58 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Rimo & Patikimos linijos“ pranašumą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 22:07 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę iškovojo “Rimo & Patikima linija”! (2024 gegužės 28 d., antradienis, 22:37 val.)„Sportturas“ taurėje ketvirtfinalį peržengė „Rimo & Patikima linija“. (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 21:56 val.)“Rimo & Patikima linija” po įtempto trilerio įveikė „Krepšinio komandą“ (2024 balandžio 30 d., antradienis, 22:04 val.)Permainingose rungtynėse „C Basket“ palaužė G. Kurtinaičio vedamą „Old Galera“ ekipą (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“ (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 22:27 val.)„ICE“ atlaikė varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)