Partizanas vs LCP KK „Ragai“ (86:89)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po įtemptos kovos, LCP KK „Ragai“ palaužė „Partizanas“ komandą

2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 01:18 val., peržiūros: 1206

Penktadienį lapkričio 28 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Partizanas" (šeimininkai) ir LCP KK "Ragai" (svečiai). Iki šio turo šeimininkai buvo iškovoję 4 pergales per 6 susitikimus, tuo tarpu svečiai buvo sužaidę mažiau rungtynių ir buvo iškovoję 3 pergales iš 4 galimų. Po labai atkaklios ir permainingos kovos pergalę iškovojo LCP KK "Ragai" – 89:86(17:20, 25:23, 28:25, 19:18).

Abi komandos rungtynes pradėjo nesižvalgydamos. Greitas ir rezultatyvus krepšinis dominavo per pirmąsias 10 minučių. Geriau sužaidę kėlinio pabaigą į priekį išsiveržė šeimininkai - 20:17.

Antrajame kėlinyje toliau vyravo greitas krepšinis. Svečiai bandė atitrūkti laimėdami atkarpą – 8:0 kėlinio viduryje, tačiau šeimininkai prabudo sužaidė geriau kėlinio pabaigą ir pralaimėjo kėlinį tik 2 taškais, o bendru rezultatu išliko priekyje – 43:42.

Po ilgosios pertraukos žaidimas toliau išliko lygus. Abi komandos žaidė skirtingą krepšinį, šeimininkai beveik visada bandė varžovų gynybą pralaužti žaisdami po vieną, tuo tarpu svečiai žaidė labiau komandinį krepšinį, puikiai dalinosi kamuoliu, negailėjo perdavimų. Kėlinio pabaigoje du tritaškius pataikė svečių komandos žaidėjas Tomas Guogas ir leido savo komandai pagaliau perlaužti rungtynių eigą į savo pusę. Po 30 minučių kovos priekyje buvo LCP KK "Ragai" - 70:68.

Ketvirtasis kėlinys buvo labai atkaklus ir įtemptas, nė viena komanda nesugebėjo atitrūkti daugiau nei 5 taškais. Šis kėlinys buvo labai emocingas, netrūko nepasitenkinimų ir teisėjų sprendimais. Vis dėlto labiau komandinį krepšinį žaidę svečiai išliko priekyje iki paskutinės kėlinio minutės. 'Ragai" likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos turėjo 3 taškų pranašumą ir kamuolį savo rankose, atrodė jog jie tvirtai valdo rungtynes, tačiau savo atakos jie nesugebėjo suregzti per 24 sekundes ir paliko šeimininkams 6 sekundes išsigelbėjimui. Atrodė, kad šeimininkai turėtų paskutinę ataką patikėti A. Birulinui, kuris iki šio momento jau buvo pataikęs 4 tritaškius metimus ir dar keletą labai sunkių metimų iš po krepšio. Tačiau kamuolio jis paskutinę ataką negavo. Lemiamą metimą atliko Artūras Sukovas, tačiau kamuolys pašokinėjas ant lanko neįkrito ir pergale džiaugėsi svečiai, rungtynes laimėja - 89:86.

Partizanas: Andrius Birulinas – 23 tšk., Juras Kulvecas – 20 tšk., Edvinas Zaurys – 14 tšk. (11 atk. kam.)

LCP KK „Ragai“: Viktoras Žukauskas – 24 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Butkevičius – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Kazikaitis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Guogas – 13 tšk.

Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)Tragiškai iš toli atakavę LCPP KK „Ragai“ nusileido „New Team“ ekipai (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 00:44 val.)LCP KK „Ragai“ nepasipriešino „R2P Sport – 2“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:11 val.)Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „BL OLD“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)