Kauno TPMC vs BK Centre (128:50)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„BK Centre“ ir vėl sutriuškinti nepadoriu skirtumu

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 1039

Gruodžio 5 dieną, 19:30 val., Kauno TPMC Didžiojoje sporto salėje, susitiko „A“ lygos komandos „Kauno TPMC“ (šeimininkai) ir „BK Centre“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai, tačiau jau pirmojo kėlinuko pabaigoje „Kauno TPMC“ varžovams parodė savo jėgą ir milžinišką greitį. Kone kiekvieną šeimininkų ataką būtų galima vadinti greita, nes jų puolimas veikė nei akimirkai nesustodamas, o beviltiškai gynyboje atrodę svečiai tik akimis palydėjo tolstančius varžovus. „Kauno TPMC“ iki pat susitikimo pabaigos išlaikė milžinišką tempą ir nušlavė varžovus net 78 taškų skirtumu 128:50.

Rungtynes abi komandos iš karto pradėjo labai dideliu tempu ir „BK Centre“ pirmomis minutėmis nei kiek nenusileido savo varžovams. Vis tik svečiams jėgų ir koncentracijos užteko tik maždaug 5 minutėms, nes netrukus „Kauno TPMC“ nutolo ir tai padarė sau įprastu stiliumi. Milžiniškas greitis, vos vienas ar du perdavimai ir tikslus metimas. Būtent taip atrodė daugelis „Kauno TPMC“ ekipos atakų. Tuo tarpu gynyboje „BK Centre“ komanda atrodė labai prastai, žaidėjai net nemėgino stabdyti varžovų pražangomis, o krepšininkai tik stebėjo nesustojamai augantį skirtumą. Prasidedant ilgajai pertraukai „Kauno TPMC“ pirmavo net 71:25.

Antroje rungtynių dalyje viskas vyko kone identiškai, „Kauno TPMC“ komandoje žaidimo laiko gavo visi krepšininkai, tad nebuvo nei vieno lyderio, kurio statistiką būtų kažkuom įspūdingesnė nei kitų komandos draugų, tačiau pati komanda atrodė tikrai nepriekaištingai, puikus vienas kito supratimas ir vis dar išlaikomas milžiniškas tempas leido ir toliau dominuoti aikštelėje. 100 taškų ribą šeimininkai perkopė dar ketvirtojo kėlinuko pradžioje, o galingai finišavę varžovus sudorojo net 78 taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 128:50.

Kauno TPMC: Ričardas Verbickas – 20 tšk., Lukas Matulaitis – 19 tšk., Paulius Aleksynas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Povilas Glaniauskas – 17 tšk., Laurynas Danielius – 17 tšk. (9 rezult. perd.), Martynas Valaitis – 16 tšk. (12 atk. kam.), Evaldas Kulboka – 15 tšk.

BK Centre: Pavel Kirilenko – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Stas Pedos – 9 tšk., Nikita Malahov – 9 tšk.

„BK Centre“ patyrė eilinį sutriuškinimą (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 03:33 val.)„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 15:29 val.)„Kauno TPMC“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 28 d., antradienis, 21:19 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 14:37 val.)Rungtynėse be gynybos triuškinamą pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Baldų sandėlis.lt be didesnio vargo įveikė BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:43 val.)