Enerstena vs Kautra & Mesoderma-DB (37:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Enerstena“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“

2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 22:10 val., peržiūros: 1032

Lapkričio 3-ąją dieną, antradienį, Kauno Technikos Kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių B pogrupio susitikimas tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių „Enerstenos“ krepšininkų ir „Kautros & Mesodermos – DB“ ekipos.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais, tačiau vėliau stojo 3 minučių tyla. Visgi pirmieji ją sudrumstė svečiai, kurie po truputį išsijudino, surengė galingą spurtą 0:15 ir įsitvirtino priekyje (3:18). 8 minučių „Enerstenos“ taškų badą nutraukė M.Endriukaitis (5:18), bet paskutinį žodį pirmajame ketvirtyje tarė H.Paulauskas ir šio krepšininko dvitaškis atstatė 15 taškų skirtumą. Po 10 minučių kovos rezultatas buvo 5:20.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Enerstena“ susikūrė keletą progų pagausinti taškų kraitį, tačiau ne visomis pasinaudojo (baudų metimai 1/5). Tai pristabdė spartų deficito augimą, bet atstumas tarp ekipų pamažu vistiek didėjo, o antroje kėlinio pusėje aikštės šeimininkai gavo dar vieną skaudų smūgį. Dominuojantys aikštėje „Kautros & Mesodermos – DB“ krepšininkai, iniciavo spurtą 3:12 ir svečių atotrūkis perkopė 30 taškų ribą (13:44). Padėtį neženkliai sušvelnino A.Čižinauskas, tačiau įpusėjus mačui praraja tarp komandų buvo pakanamai didelė – 15:44.

Po didžiosios pertraukos „Enerstena“ ir vėl kurį laiką priešinosi ir bent jau išlaikė apylygį žaidimą, kuris neleido skirtumui dar labiau padidėti. Tiesa visuomet suspėti su akivaizdžiai aukštesnio pajėgumo varžovus buvo ganėtinai sunku ir 6 R.Issak taškai iš eilės po truputį vėl išjudino „Kautrą & Mesodermą – DB“. Nepaisant to, kad pro šalį vėl skriejo lengvos progos pelnyti taškus – baudų metimai (0/4), „Enerstena“ šiame ketvirtyje atkakliausiai priešinosi oponentams ir kėlinį pralaimėjo 6 taškais (14:20). Tiesa tai buvo menka paguoda, kadangi prieš paskutinę susitikimo dalį „Kautros & Mesodermos – DB“ pranašumas abejonių nekėlė – 29:64.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame buvo daug veiksmo ir improvizacijos. Po beveik 4 minučių bevaisių atakų, „Enerstena“ atidarė savo taškų sąskaitą ketvirtajame ketvirtyje, bet šiuo laikotarpiu „Kautra & Mesoderma – DB“ netylėjo ir pridėjo į savo taškų kraitį dar 10 taškų, po kurių skirtumas šoktelėjo jau iki 45 taškų (29:74). Blykstelėjęs D.Savickas surinko 6 iš 8 savo komandos taškų ir momentu pristabdė triuškinimą, tačiau R.Issak ir R.Turskio tandemas dvikovos tiesiojoje įtvirtino itin solidžią „Kautros & Mesodermos – DB“ pergalę rezultatu 37:86.

Tadas Vaitkūnas („Kautra & Mesoderma – DB“):

Šiandien varžovai buvo žemesnio kalibro ir pasiekėte lengvą pergalę. Kaip vertinate savo komandos žaidimą?

„Praeitos rungtynės buvo sunkios, nes visi nesusirinkom, ir jas gana dideliu skirtumu pralaimėjom. Šiandien atėjom padarę išvadas ir geriau nusiteikę. Varžovai buvo silpnesni, todėl žaidėm atsipalaidavę.“

Kastytis Gudeliauskas („Enerstena“):

Varžovai šiandien buvo kur kas geriau pasiruošę ir rezultatas tą atspindi. Kaip vertinate savo žaidimą šioje sezono stadijoje?

„Prastai. Žaidimas visiškai nesiklijuoja. Viskas yra blogai. Reikia kažką daryti. Aišku ir priešininkai šiandien mums nedavė net pajudėti. Nedavė nei metimų atlikti ir po krepšiais buvo sunku. Šaunuoliai varžovai. Jie šiandien žymiai stipresni buvo. O mes ir toliau mėginsim siekti pirmosios pergalės.“

„Kautros & Mesodermos – DB“ gretose smaginosi R.Issak (17 tšk., 3 bl., 6 išpr. pr.), H.Paulauskas (16 tšk.), A.Sakalauskas (12 tšk.), A.Labanauskas (11 tšk.), R.Turskis (9 tšk.), P.Grėbliūnas (7 tšk., 10 atk. k., 3 bl.) ir D.Juchnevičius (5 tšk., 7 atk. k.).

„Enerstenos“ komandoje išsiskyrė D.Savickas (8 tšk., 6 atk. k.), T.Rimavičius (6 tšk.), A.Čižinauskas (5 tšk.), R.Sadauskas (4 tšk., 2 bl.) ir A.Jonynas (4 tšk.).

„Kautra & Mesoderma – DB“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę ir išlieka su vieninteliu pralaimėjimu (2-1). „Enerstenos“ sąskaitoje viso trys nesėkmės (0-3).

„Enerstena“ nesugebėjo mesti iššūkio „Omegai“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)Garbingai priešinęsis „Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Enerstena“ nepasipriešino „Omegai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)