Birštono „Olimpas“ vs LCP KK „Ragai“ (76:61)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Ketvirtajame kėlinyje kur kas geriau atrodę „Olimpo“ krepšininkai, iškovojo pergalę

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 1081

Sekmadienį, Birštono gimnazijoje, savo ginklus surėmė vieni iš "C" lygos, A pogrupio lyderių – "Olimpas" (šeimininkai) prieš "Ragai" (svečiai). Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė apylygiai, tačiau viena koja priekyje vis tiek buvo Birštoniečiai. Galiausiai, ketvirtajame kėlinyje jie atrodė visa galva geriau už varžovus bei taip apgynė namų tvirtovę.

Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai bei iškart įsiveržė į priekį. Šiame kėlinyje puikiai sužaidė svečių žaidėjas M.Kazikaitis, kuris pelnė net tryliką taškų. Turėdami nedidelį pranašumą, "Ragai" jį išsaugojo iki pat kėlinuko pabaigos. Po pirmojo kėlinio rezultatas 15:19. Antrąjį ketvirtį "Olimpo" ekipa pradėjo spurtu 11:4 bei įsiveržė į priekį. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai, tad šeimininkai turėtą pranašumą išsaugojo iki ketvirčio pabaigos. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 38:35.

Trečiąjį ketvirtį šįkart geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė aštuonis paeiliui taškus, o vėliau turėjo ir šešių taškų pranašumą. Visgi, Birštoniečiai kėlinį užbaigė spurtu 9:0 bei susigrąžino turėtą pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatas 53:50. Ketvirtajame kėlinyje pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas. Jie pasinaudojo net šešiais iš eilės netaikliais svečių baudų metimais ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Vėliau "Ragams" pavyko kiek stabilizuoti situaciją, tačiau priartėti jau nepavyko. "Olimpas" kėlinio pabaigoje dar pelnė aštuonis paeiliui taškus bei taip galutinai padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 76:61.

Birštono „Olimpas“: Mangirdas Knyšius – 22 tšk. (21 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Knyšius – 18 tšk. (19 atk. kam., 10 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Dovydas Peldžius – 10 tšk.

LCP KK „Ragai“: Viktoras Žukauskas – 23 tšk., Mindaugas Kazikaitis – 17 tšk., Mindaugas Gilius – 9 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Ketvirtą kėlinį galingai sužaidę LCP KK „Ragai“ išplėšė pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:04 val.)Trečiąjį kėlinį užtikrintai laimėjusi Birštono ekipa, iškovojo ir pergalę (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)Rungtynių kontrolę savose rankose turėję „LCP KK „Ragai“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:33 val.)LCP KK „Ragai“ atlaikė varžovų spaudimą rungtynių pabaigoje ir iškovojo pergalę. (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:18 val.)BC „Gazuotas pienas“ po atkaklios kovos iškovojo svarbią pergalę (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:38 val.)Birštono „Olimpas“ itin nesvetingai sutiko „KK13“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 12:47 val.)Intrigą sugrąžinę „Rind“ krepšininkai nusutrukdė LCP KK „Ragams“ išlyginti serijos rezultato (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:49 val.)Birštono „Olimpas“ užtikrintai apgynė savo namų sienas. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:30 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė Birštono „Olimpą“ ir išsiveržė serijoje 1-0. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)