BC „Gazuotas pienas“ vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (114:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus

2016 vasario 02 d., Antradienis, 01:28 val., peržiūros: 1507

Pirmadienį, vasario 1 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės varžybos tarp vietos BC „Gazuoto pieno“ bei svečių Birštono SC ‒ „Olimpo“. Galima sakyti, jog nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai pradėjo dominuoti prieš šiandieninius varžovus. Birštono ekipa šiandien vertėsi vos penkiais krepšininkais, tarp kurių pritrūko ir šios komandos lyderių. Tuo pasinaudojo „Gazuoto pieno“ kolektyvas ir pradėjo tiesiog triuškinti savo varžovus, kol galiausiai skirtumas tapo nelabai padorus.

Pati rungtynių pradžia dar nieko blogo nežadėjo svečių ekipai, kadangi jie pirmieji pelnė taškus, o vėliau dar kartą sėkmingai užpuolė bei išlygino rezultatą. Visgi, tuomet pasipylė klaidos ir prarasti kamuoliai, kas leido „Gazuotam pienui“ spurtuoti 9:0 ir nutolti nuo savo varžovų. Vis tik, tuomet gan sėkmingą atkarpą sužaidė birštoniečiai ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Tuomet komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o prieš pat kėlinio pabaigą, šeimininkai pelnė dar aštuonis taškus be atsako ir po pirmojo ketvirčio jau džiaugėsi, turėdami dviženklį pranašumą – 27:17. Antrasis ketvirtis prasidėjo dar septyniais paeiliui pelnytais šeimininkų taškais. Vėliau komandos pradėjo žaisti gan apylygiai, tad skirtumas per daug ir nekito. Tuomet „Gazuotas pienas“ kėlinuką užbaigė 15:5 atkarpėle, o per ją pataikę tris tolimus metimus. Taigi, po pirmosios rungtynių pusės intrigos šiose rungtynėse jau nebebuvo likę – 53:29.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo pataikydami šešis tolimus metimus (tris pataikė M.Čipas, du M.Stankevičius), o varžovams leido įmesti septynis taškus, kas leido „Gazuotam pienui“ padidinti savo atotrūkį jau daugiau, kaip 30-čia taškų. Per likusią kėlinuko dalį birštoniečiai sėkmingai sugebėjo užpulti tik praleisdami kelias atakas paeiliui, kas dar labiau leido šeimininkams didinti savo atotrūkį. Po trijų kėlinukų rezultatas jau atrodė nepagarbus – 87:42. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas, o tą ko gero suprato ir „Gazuoto pieno“ kolektyvas, kadangi šį kėlinį jie laimėjo tik vienu tašku. Verta paminėti, jog vien per šį kėlinį šeimininkams 19 taškų pelnė M.Gasperavičius, o Birštono ekipoje labiausiai išsiskyrė M.Seilius, kuris vienu metu pataikė keturis tolimus metimus paeiliui. Taigi, galutinis rungtynių rezultatas – 114:68.

J.Eibukas (BC „Gazuotas pienas“):
„Nesitikėjom, kad šiandien bus taip lengva. Realiai, akivaizdžiai matosi, jog jie šiandien nepilnos sudėties. Trūko Knyšiaus, Marchockio ir Brazdžionio – eilės gerų žaidėjų. Todėl šiandien pasidarėme treniruotę, o penktadienį laukia svarbus mačas prieš „Buritus“.

V.Kapučinskas (Birštono SC ‒ „Olimpas“):
„Negausiai susirinkom dėl įvairiausių priežasčių – šeimyninių, ligų ir panašiai. Žaidime pritrūko daugiau žaidėjų. Buvome tik penki ir dar ne patys stipriausi, dėl to taip ir gavosi“.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Gasperavičius – 31 tšk., Mantas Stankevičius – 20 tšk., Mantas Čipas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Stonkus – 12 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Tadas Miliūnas – 32 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 20 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Seilius – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 vasario 01 d., 22:49 val.
pienas suspenduotas,neturejo kkl pries men jau daryti jiem techniniu pralaimejimu?
BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 11:37 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik antroje rungtynių pusėje nutolo nuo varžovų (2016 vasario 09 d., antradienis, 10:34 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)