Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Korys (88:93)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 26 d., Antradienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Korys“ tik po pratęsimo prasibrovė į finalą

2016 balandžio 26 d., Antradienis, 22:05 val., peržiūros: 1347

Antradienį, balandžio 26 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio 30+ lygos, „Jabra“ pirmenybių pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ ir svečių „Korio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę svečiai įgijo kelių taškų pranašumą tačiau pernelyg toli priešininkų nepaleidę aikštės šeimininkai sugebėjo pasivyti. Vis tik, ir toliau puolime geriau žaidę svečiai prieš ilgąją pertrauką turėjo dvylikos taškų pranašumą. Po pertraukos atsigavę šeimininkai taip pat pradėjo demonstruoti sėkmingą žaidimą, o ketvirtame spurtavo ir persvėrė rezultatą savo naudai. Nuo to momento žaidimas klostėsi taškas į tašką, ko pasekoje prireikė pratęsimo. Pratęsimo metu „Korys“ nebe paleido fortūnos ir užtikrintai sužaidęs pratęsimą išplėšė pergalę rezultatu 88:93 (20:22, 14:24, 20:20, 22:10, 12:17).

Rungtynes šešiais taškais be atsako pradėjo svečiai ir iškart kiek atitrūko, tačiau pora metimų iš toli pataikę aikštės šeimininkai kiek sušvelnino deficitą. Vis tik, ir toliau puolime žymiai geriau atrodęs „Korys“ atitrūko dešimties taškų skirtumu. Einant kėlinuko laikui į pabaigą „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ parodė atsigavimo ženklus ir surengė spurtą 10:0, kurio dėka rezultatą išlygino. Nepaisant to, ketvirtį geriau užbaigęs „Korio“ žaidėjas S.Skruodys grąžino pranašumą į savo komandos rankas. 20:22.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau čia pat aštuonis taškus iš eilės surinkęs „Korys“ padidino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“, daugiausiai taiklių baudos metimų dėka, sušvelnino deficitą iki vienženklio. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ir vėl geriau pasirodę „Korio“ krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. 34:46.

Po ilgosios pertraukos nieko nelaukę aikštės šeimininkai iškart griebė jautį už ragų ir surengę spurtą 8:0 sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau taip lengvai iniciatyvos atiduoti neketinę svečių krepšininkai taip pat sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka susigrąžino dvylkos taškų persvarą. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp komandų praktiškai nesikeitė ir prieš ketvirtą kėlinuką išliko tie patys dvylika taškų. 54:66.

Ketvirto kėlinuko pradžioje ir vėl geriau startavusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ surinko septynis taškus iš eilės ir prisivijo priešininkus iki penkių taškų. Kiek vėliau „Korys“ dar kiek atsigavo, tačiau čia pat šešis taškus iš eilės pelnęs E.Jančauskas sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Didžiąją dalį baudų metimų prametę svečių krepšininkai suteikė puikų šansą varžovams dar labiau priartėti, kuriuo pastarieji pasinaudojo ir, po taiklaus M. Mažeikos baudos metimo, rezultatą išlygino bei išplėšė pratęsimą. 76:76.

Pratęsimo pradžioje pirmaujanti komanda dar keitėsi kelis kartus, kada abi ekipos keitėsi taikliais tolimais šūviais, tačiau, komandą į priekį timptelėjęs K.Meiliūnas suteikė „Koriui“ keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ dar bandė gelbėtis tačiau šįkart beveik visus baudų metimus realizavę svečiai galutinai atitrūko ir šventė pergalę rezultatu 88:93.

Po šios pergalės „Korys“ žengia į finalą, kuriame jų jau laukia „Makroflex“. Tuo tarpu „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ žais dėl trečios vietos su „Šernų“ ekipa.

Po iškovotos pergalės Gediminas Smuikys dalinosi mintimis: „Pergalę išvargti padėjo didelis noras laimėti ir kovingumas. Išlaikėme šaltus nervus lemiamais momentais. Varžovas stiprus, žaidė pilna sudėtimi. Pas mus šiek tiek trūko žaidėjų, bet kovėmės iš paskutiniųjų ir laimėjome. Šįkart norėčiau pagirti teisėjus, pakankamai neblogai tvarkėsi, nepaleido rungtynių, todėl labai smagu, kad ir teisėjai po truputį tobulėja. Pernai su „Makroflex“ žaidėme finale ir, manau, jie yra viena iš stipriausių komandų, patyrusi, daug metų žaidžią kartu. Principinis varžovas, bandysime, kovosime, jie irgi sieks revanšo už pernai metus“.

Po nesėkmės Andrius Čekanauskas kalbėjo: „Visų pirma noriu pasveikinti varžovus su pelnytai iškovota pergale, jie tikrai žaidė gerai. Mums gal šiek tiek nenusisekė rungtynių pradžia, ji buvo nervuota. Aišku, didžiausia priežastis, tai tai vyr. teisėjas. Nežinau, ką lyga sugalvojo atsiųsdama nelabai apie krepšinį suprantantį žmogų, todėl teko žaisti ne tik prieš penkis varžovus, bet dar ir prieš vieną teisėją. Labai gaila, kad taip sugadino pusfinalį, bet, manau kova buvo. Sėkmės varžovams finale“.

„Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“: Arunas Budrys – 18 tšk. (13 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 17 tšk., Marius Nesčiokas – 16 tšk., Audrius Linkus – 12 tšk., Tomas Kmitas – 10 tšk.

„Korys“: Karolis Meiliūnas – 38 tšk. (10 rezult. perd., 18 išpr. praž.), Linas Karalius – 13 tšk., Dainius Bakanas – 12 tšk., Paulius Valentukonis – 10 tšk., Saulius Skruodys – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

Anonimas2016 balandžio 27 d., 18:38 val.
Važiuoja furistas su draugu. Draugas klausia furisto: "kodėl Žigulį pervažiavai?" Furistas atsako: "Žigulį? O aš maniau, kad ten buvo kibiras" :D
Karolensas2016 balandžio 27 d., 08:48 val.
"Jei jau sugadinote pusfinali istempdami sava komanda i prieki, tai bent finale islikite saziningi ir leiskite lygia kova, be pasaliniu pliusu." Prie ko čia pusfinalis? Savo dvižingsnį vakar dariau 1 kartą, todėl apeliuot dėl žingsnių nėra prasmės.

Anonimas2016 balandžio 26 d., 23:30 val.
Neturint video su konkrečiu epizodu lieka tik sprendimas prieš žodį. Viskas šakėmis ant vandens
„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)„Korys“ įtikinamai atsirevanšavo „UNO“ komandai (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)