Kauno švara vs Lietuvos sporto universitetas 2 (74:60)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

A. Dabožinskas pataikė 7/8 tritaškius ir atvedė „Kauno švara“ ekipą į pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas 2“

2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:31 val., peržiūros: 282

Lapkričio 7 d., antradienį, Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kauno švara“ ir „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno švara“, kuri iškart šovė į priekį ir sužaidus penkias minutes buvo priekyje 14:0. Visgi, F. Balčiūno ir K. Jankaus taiklių metimų dėka „Lietuvos sporto universitetas 2“ artėjo iki 22:15.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai labai greitai kirpo deficitą iki minimumo 24:23. Nors „Kauno švara“ iškart vėl kiek nutolo penkiais taškais, bet „Lietuvos sporto universitetas 2“ taikliais metimais lygino rezultatą ir įpusėjus sustikimui buvo 32:32.

Trečiajame kėlinuke po S. Ražicko tritaškio svečiai kiek nutolo – 37:42. Bet tada A.Dabožinskas pataikė keturis tritaškius, „Kauno švara“ spurtavo ir atstatė dviženklį pranšumą. Po trijų kėlinių 59:46.

Ketvirtame kėlinyje po dviejų paeiliui J. Blažaičio tritaškių „Lietuvos sporto universitetas 2“ artėjo iki 61:54. Visgi, „Kauno švara“ pergalės iš savo rankų nebepaleido ir užtikrintai pabaigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 74:60 (22:15, 10:17, 27:14, 15:14).

6 išpr. praž.

A. Gedminas sumetė 11 tritaškių, o „Kautech“ paliko „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:20 val.)Ketvirtfinalį „Kauno švara“ pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)Visas rungtynes pirmavę KM „Žalgiris“ įveikė rungtynių pabaigoje intrigą grąžinusius „Lietuvos sporto universitetą 2“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)Trigubą dublį surinkusio J. Mačiulio vedama „Reunion“ išvargo pergalę prieš LSU studentus. (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)