BC „Gazuotas pienas“ vs BC „BOOM“ (71:78)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“

2016 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 07:53 val., peržiūros: 1388

Trečiadienį, kovo 16 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės aštuntfinalio rungtynės tarp vietos BC „Gazuoto pieno“ bei svečių BC „BOOM“. Tai buvo pirmosios šių dviejų komandų tarpusavio rungtynės aštuntfinalyje. Pirmoje rungtynių pusėje labiau išsiskyrė M. Čipo vedina šeimininkų ekipa, kuomet jie diktavo savas sąlygas ir turėjo gan saugų pranašumą pirmoje rungtynių pusėje. Vėliau BC „BOOM“ pakeitė gynybos sistemą ir tai atsipirko su kaupu. Jie pradėjo sėkmingiau gintis bei tuo pačiu kiek lengviau užpuolė, kas leido prisivyti varžovus, o galiausiai ir persverti rezultatą. Pagavę šią bangą, svečiai vėliau dar labiau padidino savo pranašumą ir galiausiai iškovojo pirmąją pergalę šioje serijoje.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo M. Čipo vedina „Gazuoto pieno“ ekipa, o po taiklaus Š. Bernatavičiaus tritaškio šeimininkų pranašumas pasiekė jau septynių taškų ribą. Vėliau BC „BOOM“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, bet to neleido padaryti tas pats M.Čipas, kuris vien per šį kėlinį pelnė lygiai tiek pat taškų, kiek visa svečių ekipa. Taigi, per likusią kėlinio dalį komandos žaidė gan apylygiai, o tai ir leido „Gazuoto pieno“ ekipai išlaikyti pranašumą. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 23:16. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kurie pirmieji pelnė taškus šiame ketvirtyje, bet tuomet šeimininkai surezgė kelias sėkmingas atakas ir jų pranašumas pasiekė jau dviženklį. Vėliau „BOOM“ ekipa artėjo link savo varžovų mažais žingsneliais ir galiausiai, likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, komandas tebeskyrė vos vienas taškas. Visgi, kėlinio pabaigoje kur kas produktyviau atrodė „Gazuoto pieno“ ekipa, kurie kėlinuką užbaigė 8:0 spurtu ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo devynių taškų atotrūkį – 42:33.

Trečiąjį ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkų ekipa, bet tuomet BC „BOOM“ ekipa pradėjo sparčiai artėti prie savo varžovų ir netrukus jie išlygino rezultatą, dėka pakeistos gynybos sistemos. Tuomet komandos persikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet sekė kiek daugiau nei dvi minutės tylos iš abiejų komandų. Galiausiai, kėlinuko pabaigoje komandoms dar pavyko kelis kartus sėkmingai užbaigti atakas, o po trečiojo kėlinio „Gazuotas pienas“ vis dar buvo priekyje – 55:52. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu, bet tuomet kiek sėkmingesnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, persvarą į savo rankas labai greitai susigrąžino šeimininkai. Tačiau nuo penkos minutės šeimininkus ištiko tikras krachas, o tuo kaip mat pasinaudojo „BOOM“ ekipa ir spurtavo 15:2 bei taip jie įgijo jau dviženklį pranašumą. Tuomet „Gazuoto pieno“ ekipa pradėjo lemiamą šturmą ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų, bet tuomet turėję keletą gerų progų sėkmingai užpulti krepšį, jomis nepasinaudojo bei taip BC „BOOM“ iškovojo pergalę, rezultatu 71:78.

L.Gudaitis (BC „BOOM“):
„Visų pirma, tai pakeitėm gynybą. Kol dengėmės asmeniškai, varžovai pro mus ėjo kiaurai. Kaip bebūtų keista, tritaškius jie metė irgi laisvi, nors asmeninėje gynyboje tokių klaidų neturėtų būti. O zoninė gynyba kaip tik pasiteisino ir pavyko pridengti tritaškius. Aišku, ir tada jie pataikė tų tritaškių, bet jau ne tiek, kiek prieš asmeninę gynybą. Įvardinčiau pasikeitusius gynybos privalumus, kas leido sumažinti ir persverti rezultatą. Na ir aišku, mūsų gynėjo fantastiški tritaškiai, aukštų žmonių svarbūs atkovoti kamuoliai ir gynyboje svarbus vaidmuo būt paskutine gynybos linija, kuomet iš viršaus gynėjai praleisdavo varžovus. Na, o iš to viskas susidėjo, kad pavyko iškovoti sunkią pergalę.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Čipas – 42 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 7 tšk., Andrius Jorudas – 5 tšk. (5 rezult. perd.)

BC „BOOM“: Andrius Urmulevičius – 23 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 15 tšk., Žygimantas Baginskas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Tamošauskas – 10 tšk.

Antrosios šio aštuntfinalio rungtynės vyks sekmadienį, kovo 20 dieną, 15:30 A.Sabonio krepšinio centre. Šiuo metu, serijoje iki dviejų pergalių, BC „BOOM“ ekipa pirmauja rezultatu 1:0.

„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)BC „BOOM“ eliminavo BC „Gazuotą pieną“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 07:55 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kaišiadorys“ šventė pergalę prieš BC „BOOM“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 19:14 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)BC „BOOM“ patyrė pirmąją nesėkmę, nusileisdami „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 22:31 val.)