BK CENTRE vs EIGULINIAI (51:74)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 03 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Eiguliniai“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ ekipą

2012 lapkričio 03 d., Šeštadienis, 16:16 val., peržiūros: 1888

Šeštadienį (11.,03), Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos „Baltik Sport“ rungtynės, kuriose susitiko BK „Centre“ (šeimininkai) ir „Eiguliniai“ (svečiai). Rungtynių pradžia kiek geriau sekėsi šeimininkams, BK „Centre“ komandos krepšininkams, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 2 taškų pranašumą (14:12), tačiau jau antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Eiguliniai“ ir po truputį ėmė tolti nuo varžovų, o galutinai varžovus palaužę trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 4:26, iškovojo pirmąją pergalę šiame „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos „Baltik Sport“ sezone. Galutinis rungtynių rezultatas 51:74.

Rungtynės prasidėjo BK „Centre“ atkarpa 4:0, į kurią „Eiguliniai“ atsakė spurtu 6:0 ir sužaidus 3 minutes pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 2 taškais (4:6). BK „Centre“ ekipa neketino paleisti varžovų į priekį ir čia pat atsakę spurtu 8:0 susigrąžino pranašumą į savo pusę (12:6). Kėlinio pabaigoje „Eiguliniai“ sugebėjo sušvelninti savo komandos deficitą ir kėlinys baigėsi BK „Centre“ ekipai pirmaujant tik 2 taškais (14:12).

Antrąjį ketvirtį ryžtingiau pradėjo „Eiguliniai“, kurie sužaidus 3 minutes šiame ketvirtyje išlygino rezultatą (16:16), o dar po dviejų minučių ir persvėrė savo ekipos naudai (20:22). „Eigulinių“ žaidėjai nei neketino sustoti ir įpusėjus rungtynėms įgijo 8 taškų pranašumą (27:35).

Rungtynių likimas galutinai buvo nuspręstas trečiajame kėlinyje, kurį „Eiguliniai“ laimėjo 4:26. Jau ketvirčio pradžioje „Eiguliniai“ surengė spurtą 8:0 ir įgijo 16 taškų pranašumą (43:37). „Eigulinių“ gynybos gniaužtuose įstrigę BK „Centre“ ekipos žaidėjai paleido varžovus į priekį, kurie po trijų kėlinių turėjo jau 30 taškų pranašumą (31:61).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Nors paskutinį ketvirtį BK „Centre“ ir laimėjo 7 taškais (20:13), pergalę iškovojo „Eiguliniai“. Galutinis rungtynių rezultatas 51:74.

Po laimėtų rungtynių „Eigulinių“ komandos atstovas kalbėjo: „Pagavom žaidimą, susižaidėm ir to pasekoje pasiekėm pergalę. Visi buvo be treniruočių, pirmosios rungtynės, gerai, kad pergalė. Šiame sezone norėtumėm laimėti kokį medalį.“

Po pralaimėtų rungtynių BK „Centre“ komandos treneris kalbėjo: „Turim jaunus žaidėjus, kurie dar nėra susižaidę, prireiks 3-4 mėnesių, kol susižaisime ir įgausime gerą sportinę formą. Verta paminėti, kad dvidešimtas varžovų numeris sužaidė labai geras rungtynes ir tai buvo viena iš mūsų pralaimėjimo priežasčių“.

BK „Centre“: Egor Melkers (24 tšk., 7 kld.), Yaroslav Solodskikh (9 tšk.), Anatoliy Tykhovskiy (5 tšk.).

„Eiguliniai“: Lukas Martinaitis (24 tšk., 7 išpr. praž., 15 naud. bal.), Deividas Plerpa (18 tšk., 10 atk. kam., 5 išpr. praž., 22 naud. bal.), Mindaugas Sliesoraitis (16 tšk., 13 atk. kam., 26 naud. bal.), Ramūnas Skardžius (12 tšk., 10 atk. kam.).

„Šilainiai“ tik paskutinę rungtynių sekundę įveikė BK „Centre“ ekipą (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 17:37 val.)"Šilainiai" lengvai įveikė BK "Centre" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 16:09 val.)"Topo Centras" nesunkiai įveikė "Eigulinių" ekipą (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:14 val.)"ARV - Auto" nesunkiai patiesė "BK Centre" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 22:56 val.)"Hidraulinės sistemos - Kompiutera" be didesnio vargo įveikė BK "Centre" (2013 sausio 25 d., penktadienis, 00:53 val.)Emocingose rungtynėse "Eiguliniai" įveikė "ARV-auto" ekipą (2013 sausio 08 d., antradienis, 01:01 val.)"Eiguliniai" nesukėlė rimtesnių problemų "ARV-Auto" ekipai (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje įveikė "BK Centre" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:19 val.)"Šilainiai" nutraukė nesėkmių seriją (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Topo Centras" jau pirmoje rungtynių pusėje susitvarkė su "BK Centre" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:46 val.)