Gemavila vs Pikenpokas (68:49)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 16 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“

2024 sausio 16 d., Antradienis, 21:46 val., peržiūros: 161

Sausio 16 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Gemavila" priemė svečius "Pikenpokas". "Gemavila" buvo laimėję penkis kartus ir keturis kartus pralaimėję. "Pikenpoko" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Per pirmas dvi rungtynių minutes komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (3:3). Netrukus spurtą pradėjo "Gemavila", kurie prasidėjus antrai kėlinio pusei pirmavo rezultatu 14:3. Kėlinio antroje pusėje dar šiek tiek persvarą padidino "Gemavila" (23:9).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 12 taškų (25:13). Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Pikenpokas", o komandas vis dar skyrė 12 taškų (27:15). Kėlinio antroje pusėje persvara išaugo iki 21 taško (40:19).

Antroje rungtynių pusėje tvirtai pirmavo ir varžovams neleido atkurti intrigos "Gemavila". Rungtynės baigėsi įtikinama "Gemavilos" pergale rezultatu 68:49.

7 išpr. praž.

„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė šešioliktfinalio barjerą antrą kartą įveikę „Lankstuką“ (2024 kovo 26 d., antradienis, 21:46 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)Atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje „GZP ‒ 2“ įveikė „Pikenpoką“ (2024 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Pirmą pergalę aštunfinalyje pasiekė „Arko“ įveikę „Pikenpoką“ (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)„Arko“ nelengvai palaužė negausiai susirinkusius „Pikenpoko“ krepšininkus (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Romegas“ atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:31 val.)