LSMU VА & Statybų vizija vs Agentus (55:75)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 10 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Agentus“ aštuntfinalį pradėjo pergale

2017 kovo 11 d., Šeštadienis, 14:37 val., peržiūros: 1339

Penktadienį, kovo 10 dieną, LSMU – Veterinarijos akademijoje įvyko 30+ lygos pirmenybių aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „LSMU VА & Statybų vizija“ bei svečių „Agentus“. Tai buvo pirmasis šių dviejų komandų susirėmimas aštuntfinalyje. Rungtynes tvirčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau netrukus svečių ekipa pradėjo artėti varžovų link, o puikiai sužaidę antrąjį kėlinį laikė pranašumą savo rankose ir ketvirtajame kėlinyje užsitikrino pergalę.

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos žaidė taškas į tašką ir gana rezultatyviai. Ekipos nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir keitėsi sėkmingomis atakomis, ko pasekoje komandų neskyrė didesnis nei trijų taškų pranašumas. Antroje kėlinuko pusėje kiek geriau atrodė „LSMU VА & Statybų vizija“ komanda, kuri persvėrė rezultatą savo naudai ir prieš pat ketvirčio pabaigą įgijo keturių taškų pranašumą. Visgi, „Agentus“ dar pataikė dvitaškį ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:21. Antrąjį ketvirtį penkiais taškais paeiliui pradėjo aikštelės šeimininkai ir įgijo jau septynių taškų pranašumą. Likus žaisti penkias su puse minutes, komandas skyrė trys taškai, bet tuomet viskas apsivertė aukštyn kojomis, kadangi per likusį kėlinuko laiką šeimininkai nesugebėjo pelnyti nė taško. Tuo kaip mat pasinaudojo „Agentus“ komanda ir ketvirtį užbaigė 11:0 spurtu, kuris leido jiems įgyti solidesnį pranašumą prieš pat trečiąjį kėlinį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:41.

Trečiajame kėlinyje į tą klampų, gynybinį krepšinį įklimpo ir svečių ekipa ir šis kėlinukas nebuvo rezultatyvus. Kėlinį dviem taikliais dvitaškiais pradėjo „Agentus“ ekipa ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai ir nei vienai ekipai nepavyko suregzti sėkmingesnės atkarpos, tad skirtumas ir išliko panašus. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 43:54. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tuomet svečių ekipa sužaidė geresnę atkarpą ir įgijo jau 16-os taškų pranašumą. „LSMU VА & Statybų vizija“ ekipai niekaip nepavyko suregzti sėkmingesnės atkarpos, kuri leistų jiems grįžti į rungtynes, o kaip tik skirtumas tik dar labiau augo. Prieš rungtynių pabaigą „Agentus“ įgijo jau 20-ies taškų pranašumą, kurį ir išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rezultatas 55:75.

LSMU VА & Statybų vizija: Juozas Kajokas – 15 tšk., Marius Petrauskas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Gražvydas Davidavičius – 9 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Agentus: Nerijus Sivolovas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Šarūnas Kryžius – 19 tšk., Tomas Misiūnas – 17 tšk.

„Agentus“ patiesė pogrupio lyderius (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Agentus“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)Visas rungtynes pirmavę „Agentus“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)„Agentus“ kontroliavo rungtynes bei iškovojo pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)„Agentus“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų „Acme -Jabra“ ekipos. (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 19:48 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)