Sparta vs Kauno Rami (58:88)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 14 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno rami“ užtikrintai įveikė „Sparta“ ir žengia toliau

2024 balandžio 14 d., Sekmadienis, 17:13 val., peržiūros: 89

Sekmadienį Kauno technologijų mokymo centre įvyko II lygos lemiamos aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Sparta" ir "Kauno rami".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji į priekį šovė "Kauno rami", kurie greitai susikrovė ( 11:26). Antrame kėlinyje "Kauno rami" toliau nestabdė apsukų ir tolo nuo varžovų, o šeimininkai buvo priversti išnaudoti paskutinę minutės pertraukėlę ( 14:36). Vaizdas nesikeitė aikštelėje ir svečiai įrodinėjo pranašumą prieš savo varžovus. Rezultatas po dviejų kėlinių - 24:51

Po ilgosios pertraukos "Sparta" ekipai nors ir pavyko laimėti trečią kėlinį, tačiau komandas toliau skyrė triuškinantis pranašumas ( 42:65). Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir mažino skirtumą, bet "Kauno rami" puikiai atsitiesė po varžovų spurto ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 58:88 (11:26, 13:25, 18:14, 16:23)

Marijonas Žukauskas

„Kauno Rami“ užtikrintai įveikė „Mens Square Barbers“ ir užbaigė pastarųjų sezoną (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Kauno Rami“ atlaikė „UNO“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos kovos įveikė „Limobus“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:44 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:16 val.)„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Lympo“ susitvarkė su „Spartos“ vyrais (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Skroblų alėja“ dar kartą įveikė „Kauno Rami“ ir žengė į „II“ lygos Didįjį finalą (2024 gegužės 21 d., antradienis, 22:21 val.)Išretėjusi MB „TR Project“ atlaikė „Sparta“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 21:55 val.)