ASS & Endress + Hauser vs Acme (78:81)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Nervingose rungtynėse ASS & Endress + Hauser namų aikštėje pripažino Acme pranašumą

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 985

Pirmadienio vakarą Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje Įmonių lygos dvikovoje ASS & Endress + Hauser priėmė Acme vyrus. Susitikimo pradžioje geriau sekėsi svečiams kurie I.Plečkaitis bei G.Brazaitis pastangomis po truputį tolo nuo varžovų, o pirmąjį kėlinį užbaigė būdami priekyje 24:10. A.Sutkus ir L.Kurtinaitis pastangomis antrajame ketvirtyje šeimininkai bandė artėti. Aikštėje toliau vyko tikras nervų karas, ypač įsitempę buvo aikštelės šeimininkai, kuriems niekaip nesisekė pasivyti visą laiką priekyje buvusių svečių. Vis tik kėlinio pabaigoje keletas sėkmingesnių ASS & Endress + Hauser atakų į didžiają pertrauką leido išeiti atsiliekant koviniu atstumu ir niekas šiose rungtynėse dar nebuvo aišku 36:43.

Trečiojo kėlinuko pradžioje J.Krasauskas dvitaškis bei A.Kmita tritaškis padidino skirtumą iki 12 taškų žymos svečių naudai. Suskambę pavojaus varpai privertė šeimininkus kilti į dar vieną šturmą. A.Nausėda 5 pelnyti taškai, bei L.Kurtinaitis dvitaškis su pražanga tirpdė atsilikimą iki 4 taškų 54:58, tačiau kėlinio pabaigoje vėl šiek tiek tikslesni buvo svečiai ir po 3 kėlinių 55:62 Acme naudai. Ketvirtas kėlinys virto tikra drama, aistros pasiekė aukščiausią tašką, o kiekviena ataka tapo vis svarbesnė. dar iki kėlinio vidurio daugiausia L.Kurtinaitis pastangomis puolime šeimininkai ne tik sugebėjo išlyginti, bet netgi persverti rezultatą savo komandos naudai 68:67. Atrodė, kad lūžis neišvengiamai įvyks tačiau šiuo momentu Acme išlaikė tvirtą charakterį ir vieningai toliau ėjo tikslo link. Svečiai susigrąžino nedidelę persvarą, o I.Plečkaitis sėkmingi metimai toliau varė į neviltį ASS & Endress + Hauser komandą. Likus maždaug 10 sekundžių iki susitikimo pabaigos ir 3 taškais pirmaujant Acme prie baudų linijos stojo pastarųjų žaidėjas D.Arlauskas, tačiau abi baudos skriejo pro šalį taip paskutinį šansą paliekant šeimininkams, tačiau neužtikrinta paskutinė ataka baigėsi tuo, jog desperatišką L.Kurtinaitis tritaškį blokavo G.Brazaitis taip padovanodamas savo komandai pergalę 81:78 Acme naudai.

ASS & Endress + Hauser: Liudas Kurtinaitis – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Almantas Sutkus – 18 tšk., Tomas Čepkauskas – 11 tšk., Artūras Nausėda – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Acme: Ignas Plečkaitis – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 15 tšk., Darius Arlauskas – 12 tšk., Gintas Brazaitis – 12 tšk., Justinas Krasauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:38 val.)„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:16 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)